Prozatím v podzimní části dosáhli v sedmi odehraných kolech na pouhé čtyři body, za což jim patří jedenáctá příčka.
„Samozřejmě že se ziskem bodů nejsme spokojeni, mohli jsme jich mít více,“ poukazoval útočník Nové Role Tomáš Chlup. Novorolskému výběru dělá velké problémy koncovka, což se pak promítá i do výsledků. „Vytváříme si spoustu šancí, ale selháváme v koncovce, a to nás stojí důležité body. Navíc se musíme vyvarovat zbytečných chyb, jelikož v kraji se jakákoliv chyba v souboji s kvalitním týmem trestá. To jsme si okusili s FC Cheb, který doslova potrestal vše,“ narážel Chlup na porážku 1:7 a k tomu přidal: „Na druhou stranu musím říct, že jsme měli na začátek těžký los, a také fakt, že jsme nemohli hrát na domácím hřišti.“

Poslední prohru zaznamenali Novoroláci o víkendu v souboji s Citicemi, se kterými nakonec padli v poměru 1:2. „S Citicemi jsme ztratili tři body, když jsme i v deseti byli lepším týmem, ale bohužel mnou zahozená vyložená šance a neproměněná penalta nás stály body,“ smutně poznamenal k šesté porážce v podzimní části Chlup. Před sebou teď má Nová Role výjezd na půdu nejdeckého FK.

„Já se do Nejdku těším, na kluky i fanoušky. Strávil jsem tak pěkné dva roky se super partou. Každopádně teď jsem jejich soupeř. Souboj mezi Nejdkem a Rolí měl vždy náboj, přišla spousta fanoušků a občas to bylo i dost vyhrocené. Samozřejmě budeme chtít vyhrát, ale v Nejdku to bude obzvlášť těžké. Doufám, že utkání proběhne v klidu, bez zranění a nebude utkání zbytečně vyhrocené,“ přeje si závěrem Tomáš Chlup.

Krajský přebor mužů, 8. kolo: Horní Slavkov - Toužim (sobota, 10.30), Citice - FC Cheb (sobota, 15.00), Nejdek - Nová Role (sobota, 15.30), Stará Role - Chodov (sobota, 15.30), Nové Sedlo - Lomnice (sobota, 15.30), Žlutice - Františkovy Lázně (sobota, 15.30), Královské Poříčí (sobota, 15.30).