Od úvodního hvizdu tvrdili na horském vzduchu fotbalovou muziku dorostenci Chodova, což vyjádřili také brankově, když se dvakrát zapsal do střelecké listiny během prvního poločasu Šimon Horák, který Spartaku zařídil vedení 2:0.

I po obrátce panoval na hrací ploše výběr Chodova, který postupně navýšil svou výhru na 5:0, když si připsal na účet dva gólový zápisy Martin Horváth a tečku za šlágrem pak udělal Karel Hollatz.

Spartakovci se tak po deváté výhře v řadě, která byla čtvrtou jarní, navrátili zpět na fotbalový trůn, zatímco horalům se po třetí prohře vzdálila první příčka na rozdíl osmi bodů.

Dohrávka, 14. kolo:

Merklín/Abertamy – Chodov 0:5 (0:2). Branky: 14. a 40. Šimon Horák, 54. a 64. Martin Horváth, 69. Karel Hollatz. Rozhodčí: Jaroš Daniel. Bez karet. Diváci: 70.
Merklín/Abertamy: Popelka – Rahmouni, Láda, Slivoň, Berky – Kováč, Kovalčik, Mitterpach, Havrila – Janeczek, Kosina (stř. Aust, Popluhár, Langmaier, Matějka, Benda).
Chodov: Beneš – Malina, Presl, Pačan, Hollatz – Beňa, Kabele, Plosca, Grillo – Horák, Horváth (stř. Owczarzy, Sivák, Voják, Jílek, Michálek, Pokorný, Chaloupek).


Načítám tabulku ...