Lídra tabulky z Horního Slavkova opanoval bitvu nováčků, když přetavil výjezd do Poohří v pětibrankovou výhru nad Vojkovicemi.

K té přispěl dvěma zásahy kapitán Jiří Prágr. Tím tak Spartak udržel svou neporazitelnost, která trvá již deset utkání. Tři body urvaly také Tři Sekery, které uspěly na půdě kolovského Ajaxu, kde vyhrály 4:1. A opět k tomu napomohl kapitán chebského výběru Michal Štěpánek, který obstaral polovinu branek svého týmu.

Na třetí příčku se vyšplhala Teplá, která přetavila šlágr kola, který se nesl v duchu chebského derby, a byl na programu na půdě Lipové. Teplá nakonec dosáhla na výhru 4:2, která byla již šestou v podzimní části.

Dvory uspěly v Královském Poříčí, urvaly výhru 4:1.
FOTO: Toužim sebrala béčku Slavie neporazitelnost, Dvory ovládly šlágr v Poříčí

Druhé chebské derby, které bylo na pořadu v Plesné, ovládla v bitvě s Hranicemi tamní Jiskra, která vyhrála 2:1, čímž přihodila na krajský účet čtvrtou podzimní výhru.

Druhou výhru v podzimní části si připsala na konto Chyše, která uspěla v důležité bitvě pod březovskou přehradou, kde obrala po výhře 2:1 o všechny body tamní Jiskru.

Dolní Žandov uspěl na stadionu Nové Role, kde přetavil svou taktiku k dokonalosti, když se mu vyplatilo hrát na rychlé brejky, když z nich vstřelil tři branky, když dvě měl na svědomí Lukáš Bátovský.

Sokolovské derby, které bylo na programu v Poříčí, kde se představil v bitvě s tamní rezervou Kynšperk, skončilo po výsledku 1:1 dělbou bodů, když pro Kynšperk to byla desátá bodová radost v podzimní části.

Nejdek sice v duelu s Dolním Rychnovem dvakrát vedl, přesto nakonec musel skousnout prohru 2:3.
OBRAZEM: Dolní Rychnov šokoval Nejdek, Svatava Kraslice, chebský FC ovládl derby

Výsledkový servis:

Plesná – Hranice 2:1 (1:1). Branky: 39. Daniel Svoboda, 47. Vít Proftner – 43. Jan Dorotovič.

Jiskra Březová – Chyše 1:2 (1:1). Branky: 40. Lukáš Pfreimer – 35. a 65. Adam Vála.

Nová Role – Dolní Žandov 1:3 (0:1). Branky: 70. Miroslav Živanovič – 9. Daniel Tunder, 69. a 75. Lukáš Bátovský.

Lipová – Teplá 2:4 (1:3). Branky: 1. a 86. Pavel Slovák – 4. Radek Fišer, 17. Jan Bílek, 34. Jan Vlček, 47. Přemysl Propper.

Vojkovice – Horní Slavkov 2:5 (0:3). Branky: 49. a 61. Michal Barth – 11. a 42. Jiří Prágr (1 PK), 37. a 71. Daniel Deme (1 PK), 86. Miroslav Vondrys.

Kolová – Tři Sekery 1:4 (1:2). Branky: 24. Tomáš Bílý (PK) – 4. a 52. Michal Štěpánek, 10. Miroslav Dobeš, 84. Viktor Veselý.

Královské Poříčí B – Kynšperk 1:1 (0:1). Branky: 82. Martin Staško – 20. Martin Hámor.


Načítám tabulku ...