Vítěz
TJ Spartak Horní Slavkov
Postup do I. A třídy
TJ Spartak Horní Slavkov, TJ Sokol Teplá
Sestup do I. B třídy
TJ Baník Svatava, SK Dolní Rychnov, Aš/Hazlov
Postup do I. B třídy
TJ KSNP Sedlec, TJ Sokol Lázně Kynžvart, TJ Baník Habartov, TJ Baník Bukovany
Sestup do okresu
FK Ajax Kolová, TJ Slavoj Kynšperk, TJ Sokol Chyše, TJ Hranice

Spartakovci, kteří marně vyhlíželi svého soupeře z Hranic, ale na oslavách to v podání Spartaku nic neubralo, když ho oslavil ve velkém stylu.

To více štěstí měla druhá Teplá, která doprovodí Horní Slavkov do I. A třídy. V domácím prostředí se loučila vítězně, když porazila Tři Sekery 3:0.

Naplno bodovala také třetí v pořadí Lipová, která zhasla naděje Kynšperku na záchranu v soutěži, když brala výhru 2:1, čímž dosáhla na jubilejní padesátý bod v soutěži.

Naopak se nedařilo Nové Roli, která na svém stadionu nestačila na rezervu Královského Poříčí, se kterou musela skousnout prohru 1:6, když polovinu branek vítěze obstaral Radek Soták.

Novorolský výběr tak obsadil konečnou čtvrtou příčku, když navíc tabulku kanonýrů opanoval mladíček David Heřman, který během soutěže zatížil konta soupeřů čtyřiatřiceti zásahy.

Šestibrankovou výhru urvaly na závěr také Vojkovice, které si smlsly v derby na březovské Jiskře, kterou pokořily 6:3.

Vítěznou tečku udělala Chyše, která v závěrečném vystoupení na rozloučenou s I. B třídou, poradila před zraky svých fanoušků Dolní Žandov 4:1.

Vítězství si užila také Kolová, která doprovodí Chyši do okresního přeboru mužů Karlovarska, když uspěla na půdě Plesné, kde vyhrála 3:2, díky trefě Víta Jiskry, který rozhodl o výhře Ajaxu přesnou ranou v 89. minutě.

Výsledky, 14. kolo:

Plesná – Kolová 2:3 (1:1). Branky: 20. Radovan Kopecký, 73. Vít Pfortner – 4. Michael Kříž, 51. vlastní (Daniel Svoboda), 89. Vít Jiskra.

Teplá – Tři Sekery 3:0 (2:0). Branky: 11. Jaroslav Bartoška, 23. Filip Helembai, 86. Dušan Budi.

Lipová – Kynšperk 2:1 (1:0). Branky: 38. Daniel Čížek, 54. Radek Vorasický – 63. Radek Panajotov (PK).

Vojkovice – Březová 6:3 (5:1). Branky: 10. a 33. Marek Matoušek, 15. a 44. Jan Makrlík, 31. a 78. Aleš Pavlíček – 8. Petr Dražný, 63. Štefan Sulák (PK), 69. Marek Pleva.

Chyše – Dolní Žandov 4:1 (2:1). Branky: 19. a 26. Adam Vála, 46. Jakub Korec, 73. Filip Poprštein – 40. Ondřej Kuvík.

Nová Role – Královské Poříčí B 1:6 (1:3). Branky: 38. Josef Vaverka – 6. Pavel Peterka, 7. Marek Schildbach, 19. , 68. a 75. Radek Soták, 84. Patryk Abeldinov.

Horní Slavkov – Hranice (nehráno).

Horní Slavkov obdržel o víkendu vítěznou trofej pro vítěze


Načítám tabulku ...