V áčkové skupině si připsaly na účet teprve druhou prohru vedoucí Trstěnice, které nezvládly důležitý duel s rezervou Mariánských Lázních, která dorazila posilněna o několik hráčů z divizního týmu, a nakonec se radovala z výhry 5:2. Premiérovou výhru v jarní části zaznamenala Chyše, která uspěla na půdě rezervy březovské Olympie, kde zvítězila taktéž 5:2. Poslední Kraslice neuspěly na půdě Pily, kde prohrály 2:3 a Skalná se o body dělila, když uhrála s Loktem nerozhodný výsledek 1:1. Bláznivou přestřelku urvalo chebské FC, které sice prohrávalo se Žluticemi 1:3, přesto dosáhlo na výhru 5:4. Ostrovská rezerva pak nedala žádnou šanci Františkovým Lázním, které porazila 6:1. To nejlepší na závěr, v bitvě rezervních týmů rozneslo sokolovské béčko rezervu chebské Hvězdy, když dosáhlo na výhru 11:1.

I. A třída, 23. kolo:

Březová B – Chyše 2:5 (0:2). Branky: 67. Šimůnek Otakar (PK), 75. Bendík Václav – 3.a 75. Dorňák Miroslav, 28. a 88. Vála Adam, 60. Šimůnek Otakar (vlastní).

Trstěnice – Mariánské Lázně B 2:5 (1:1). Branky: 35. Labai Francisc, 84. Bartůněk Stanislav (PK) – 23. a 48. Kafka Vladimír (1 PK), 52. a 88. Kapolka Martin, 90. Nedbalý František.

Pila – Kraslice 3:2 (3:0). Branky: 17. Vavřina Robert (PK), 30. Harasiewicz Ondřej, 35. Burda Marek – 67. Větrovec Lukáš, 83. Merkl Lukáš.

Skalná – Loket 1:1 (1:1). Branky: 32. Makovec Lukáš – 28. Horváth Sebastian.

FC Cheb – Žlutice 5:4 (1:3). Branky: 15. , 46. a 55. Altman Václav, 64. Šiman Václav, 82. Eberl David (vlastní) – 12. Kopelent Martin, 18. Janoušek David (vlastní), 45. Kopelent Martin, 66. Pěnkava Jan (PK).

Sokolov B – Hvězda Cheb B 11:1 (4:0). Branky: 4. , 49. a 75. Klepáček Marek, 9. a 51. Stehlík Radim, 20. , 26. , 56. a 88. Fojtík Martin, 67. a 70. Müller Matěj – 65. Lhotský Patrik.

Františkovy Lázně – Ostrov B 1:6 (1:2). Branky: 23. Riedl Daniel – 31. , 54. a 77. Zedníček Jaroslav, 42. Veselý Pavel, 49. Majer Vojtěch, 69. Liška Jan.


Načítám tabulku ...

V béčkové skupině již předběžně mohla slavit postup březovská Jiskra, která dosáhla na devatenáctou výhru, když uspěla na půdě Plesné, kde vyhrála 3:0, a jako první tým soutěže dosáhla na hranici sta vstřelených branek. Nedařilo se naopak béčku Královského Poříčí, které neuspělo v derby na stadionu Dolního Rychnova, kde prohrálo 1:4. Kolová si připsala na účet důležitou výhru 4:1, když před svými fanoušky porazila Hranice. Bodoval také Sedlec, který se představil v Dolním Žandově, kde remizoval 1:1. Svatava tvrdě narazila v Teplé, kde zhasl její naděje na bodový zisk Filip Helembai, který čtyřmi zásahy dovedl Teplou k výhře 4:2. Pořádný škol přichystaly poslední Bukovany Kynšperku, který si odvezl překvapivou prohru 2:4.

I. B třída, 23. kolo:

Kolová – Hranice 4:2 (1:1). Branky: 28. a 87. Holcman Michal (1 PK), 72. Smýkal Matěj, 88. Šlechta Robert – 12. Starsiak Jan, 73. Szekeres Michal.

Lipová – Aš/Hazlov 0:2 (0:1). Branky: 5. Hošťálek Robin, 69. Falář Miloslav (vlastní).

Plesná – Březová 0:3 (0:1). Branky: 44. Macek Daniel, 63. Babič Amir, 73. Pleva Marek.

Teplá – Svatava 4:2 (4:2). Branky: 1. , 14. , 24. a 39. Helembai Filip – 16. Janků Stanislav, 34. Gvizd Josef (PK).

Dolní Žandov – Sedlec 1:1 (1:1). Branky: 21. Bátovský Lukáš – 13. Tůma Lukáš.

Dolní Rychnov – Královské Poříčí B 4:1 (3:0). Branky: 17. Kalabza Petr, 34. Hedar Fathi, 35. Sokhach Kostiantyn, 58. Dust Dominik – 69. Abeldinov Patryk.

Bukovany – Kynšperk 4:2 (3:1). Branky: 11. , 26. a 85. Psota Dominik, 30. Hamouz Miroslav – 42. Packert Daniel (PK), 93. Vágner Miroslav.


Načítám tabulku ...