KRAJSKÝ PŘEBOR

Ve čtvrtém pokračování krajského přeboru propadli v domácím prostředí dorostenci chebské Hvězdy, kteří v souboji tabulkových sousedů obdrželi od Ostrova pětibrankový příděl a v tabulce se propadli na třetí příčku, právě za Ostrov.

První ztrátu bodu si v podzimní části připsalo na své konto Královské Poříčí, které v Mariánských Lázních dohnalo jednobrankové manko až v samotném závěru duelu, když následně uspělo v penaltovém rozstřelu.

Dělba bodů byla k vidění v Kadani, kde se představil složený tým chebského FC a Lipové, když druhý, bonusový bod pak ukořistila Kadaň, pro kterou to byly dva premiérové body v soutěži.

Šestibrankovou výhru si připsal na účet kombinovaný tým Toužimi a Žlutic, který porazil složený tým Nové Role a Nejdku a z předposlední příčky se mu přiblížil na rozdíl jednoho bodu.

Výsledky, 4. kolo:

Toužim/Bečov – Nejdek/Nová Role 6:2 (3:2). Branky: 5. , 47. a 84. Marek Lukáš, 26. Kreutzer Martin, 31. Kochta Tomáš, 60. Řehák Daniel – 1. Heřman David, 35. Satýnek Patrik (PK).

Kadaň – FC Cheb/Lipová 3:3 (1:1) – PK 4:2. Branky: 13. Macola Marek (PK), 56. a 61. Frajt Lukáš – 45. Větříček Marek, 59. Nguyen Minh Duc David (PK), 85. Raffa Jakub.

Mariánské Lázně – Královské Poříčí 3:3 (1:0) – PK 7:8. Branky: 43. Kocián Filip, 47. Novosad Ivan, 75. Holeček Jan – 59. a 90. Sarkisov Nikolaj, 60. Toušek Ladislav.

Hvězda Cheb – Ostrov 0:5 (0:1). Branky: 31. Kiš Michal, 51. Bílek Šimon, 63. a 73. Lešťán Radek, 68. Kodajek Martin.


Načítám tabulku …

KRAJSKÁ SOUTĚŽ

V krajské soutěži se odehrála o víkendu pouze dvě utkání, duel Sedlece se složeným týmem Merklína a Abertam byl odložen na úterý 13. října a duel kombinovaného týmu Dolního Rychnova a Březové s Lomnicí pak bude odehrán ve středu 14. října.

Druhou výhru v podzimní části urval sdružený tým Dalovic a karlovarské Lokomotivy, který uspěl na půdě Staré Vody, kde slavil osmibrankovou výhru. Výhru si užil i složený tým Chyše a Žlutic, který si dojel pro pětibrankovou výhru na půdu Teplé.

Výsledky, 4. kolo:

Stará Voda/Lázně Kynžvart – Dalovice/Loko K.Vary 3:8 (1:5). Branky: 10. Řehák Petr, 50. a 85. Kapusňák Kamil – 5. Prokop Jan, 10. Pekárek Ondřej, 20. a 60. Bohera Vitaliy, 28. Kalenda Ondřej, 38. Gútzloe Lukáš, 53. a 88. Nyč Roman.

Teplá – Chyše/Žlutice 0:5 (0:0). Branky: 16. Korec Jakub, 34. Kubačka Lukáš, 65. Michel Daniel, 75. Kruml Matyáš, 89. Veselý Matyáš.


Načítám tabulku …