I třetí vystoupení dokázaly přetavit v tříbodový zisk Citice, které se tak mohou pyšnit stoprocentní bilancí.

I tentokrát musely Citice po prvním poločase stahovat jednogólové manko, když v duelu s Lipovou padaly po dvou trefách Nicolase Tůmy 1:2.

Nakonec výběr ze Sokolovska zlomil Lipovou v závěrečné patnáctiminutovce, během které vstřelil dvě branky, když se o ně podělili Jan Svoboda a Radek Stöckner. Tím tam Citice otočily ukazatel skóre na konečných 3:2. Habartov po cenném skalpu Lipové v uplynulém kole tentokrát na body nedosáhl.

V bitvě s chebským FC bylo prakticky rozhodnuto již během prvního poločasu, který chebský výběr ovládl v poměru 4:0.

Po změně stran pak hostitelský tým přidal ještě pátou trefu, když výsledek v závěru kosmeticky učesal čestnou brankou kapitán Habartova Miroslav Mitterpach, který upravil účet duelu na 1:5, ve kterém se v dresu vítěze blýskl hattrickem Dominik Kiefer.

TJ Baník Habartov – TJ Sokol Lipová 3:1 (1:0).
OBRAZEM: Famózní obrat Citic, vysoká výhra FC Cheb v derby a vítězství Habartova

Z pětibrankového vítězství se radoval o víkendu také sdružený tým Dolního Žandova a Kynžvartu, když si poradil v poměru 5:2 s rezervou chebské Hvězdy.

I v tomto duelu bylo prakticky rozhodnuto o vítězi již během první půle, kterou sdružený tým vyhrál 3:0.

Po změně stran sice dokázali hráči díky dvěma zásahům Ondřeje Sýkory korigovat ukazatel skóre, ale ani to nezabránilo prohře rozdílem tří branek.

Výsledky, 3. kolo:

Dolní Žandov/Kynžvart – Hvězda Cheb B 5:2 (3:0). Branky: 5. Lukáš Kuna, 8. a 88. Dominik Buček, 33. Radek Gábor, 60. Dominik Matoušů – 46. a 70. Ondřej Sýkora.

FC Cheb – Habartov 5:1 (4:0). Branky: 6. , 22. a 57. Dominik Kiefer (třetí PK), 15. a 27. Tomáš Švarc – 80. Miroslav Mitterpach.

Lipová – Citice 2:3 (2:1). Branky: 16. a 25. Nicolas Tůma (první PK) – 6. David Drabík, 75. Jan Svoboda, 82. Radek Stöckner.

Tabulka střelců po 3. kole:

6 – Tomáš Švarc (FC Cheb). Nicolas Tůma (Lipová), 5 – Marek Dědič (Citice), Dominik Kiefer (FC Cheb).

4. kolo, 2. března, UMT FC Cheb: Lipová – FC Cheb (9.00), Habartov – Dolní Žandov/Kynžvart (11.00), Citice – Hvězda Cheb B (13.00).