Horní Slavkov prodloužil svou úspěšnou bodovou šňůru na tři utkání v řadě, když tentokrát uzmul cenný bod s Ostrovem, se kterým remizoval 1:1.

To Teplá pošilhávala v bitvě s Kadaní po výhře, o kterou ji nakonec připravil čtyři minut před koncem vyrovnávací trefou kadaňský David Bartoň, který svou trefou upravil skóre na konečných 2:2.

Body se dělily také ve šlágru kola, ve kterém hostila rezerva Sokolova na svém stadionu složený tým chebského FC a Skalné.

V Sokolově se vše podstatné odehrálo až po změně stran, kdy se ujali baníkovci vedení brankou Lukáš Hradského, ale Chebané dokázali vyrovnat na 1:1 Janem Makovcem.

Jediným týmem, který dosáhl na tříbodový zisk, byly Mariánské Lázně, které se představily v Sedleci, kde dosáhly na výhru 4:1, pod kterou se podepsal třemi přesnými zásahy Štěpán Šimek. Duel mezi chebskou Hvězdou a sdruženým týmem Toužimi a Chyše se nehrálo.

Výsledky, 18. kolo:

Horní Slavkov – Ostrov 1:1 (1:0). Branky: 32. Tomáš Hlíza – 67. Lukáš Kocifaj.

Sedlec – Mariánské Lázně 2:4 (2:1). Branky: 8. Vojtěch Zemek, 24. Jakub Štork – 34. , 60. a 87. Štěpán Šimek, 52. Štěpán Mitáš.

Teplá – Kadaň 2:2 (0:1). Branky: 72. Jan Vlček, 81. Jaroslav Novák – 42. Petr Knap, 86. David Bartoň.

Sokolov B – FC Cheb/Skalná 1:1 (0:0). Branky: 48. Lukáš Hradský – 58. Jan Makovec.

Hvězda Cheb – Toužim/Chyše (nehráno).


Načítám tabulku ...