To zamíří v roli outsidera na půdu Františkových Lázní, když právě hráči z lázní se budou chtít před svými fanoušky navrátit na vítěznou vlnu. Napilno budou mít i Citice, ty čeká výjezd na stadion lídra tabulky, chebské Hvězdy, takže tým ze Sokolovska nečeká nic jednoduchého.

Derby bude na pořadu v Lomnici, kam dorazí nováček z Horního Slavkova, který je posilněn dvěma výhrami z posledních dvou kol, což by mohlo přinést překvapení, ale Lomničáci budou tradičně spoléhat na gólový apetit kanonýra Zbyňka Jozy.
Druhé derby s příznakem sokolovské se odehraje na stadionu chodovského Spartaku, kam zamíří nedaleké Nové Sedlo. Na toto utkání se zcela jistě sejde pořádná divácká návštěva, jelikož půjde prakticky nejen o pověstných šest bodů, ale také o třetí příčku v krajské tabulce.

Náročnou šichtu před sebou mají fotbalisté Nejdku, které fotbalový los nasměroval na půdu chebského FC, tam se příliš Nejdečanům nedaří a podle předpokladů tomu nebude jinak ani v tomto souboji, kdy favoritem bude FC Cheb.
Souboj měst porcelánu v podání Nové a Staré Role okoření deváté kolo. Oběma týmům se v podzimní části nedaří tak, jak by si přály, ale Novoroláci nesmí především v domácím prostředí ztrácet body, kde musí bodovat naplno.

O černého Petra se bude bojovat v Toužimi, kde se představí v utkání s tamní jedenáctkou Žlutice. I v tomto případě půjde o týmy ze suterénu krajské tabulky, takže se dá předpokládat souboj o každý centimetr hřiště, když je v tabulce od sebe dělí pouhé tři body. Toužim v případě výhry může opustit dno tabulky.

Krajský přebor, 9. kolo: FC Cheb – Nejdek (pátek, 18.00), Lomnice – H. Slavkov (sobota, 15.00), Chodov – Nové Sedlo (sobota, 15.30), Fr. Lázně – Kr. Poříčí (sobota, 15.30), Hvězda Cheb – Citice (sobota, 19.00), Nové Role – Stará Role (neděle, 15.00), Toužim – Žlutice (neděle, 15.30).