Trstěnice v předposledním kole přišly v krajské I. A třídě o fotbalový trůn, když prohrály v Květnové s ostrovskou rezervou 0:4. Na první místo se tak vyhoupla rezerva Mariánských Lázní, která nedala v Drmoulu šanci Pile, kterou porazila 6:1. Dokonalý obrat pak převedly v áčkové třídě Kraslice, které uspěly v derby s Loktem, se kterým padaly během zápasu 1:3, přesto slavily výhru 6:3.

V bitvě dvou nejhorších celků I. A třídy uspěly Františkovy Lázně na půdě Chyše, kde vyhrály 5:0. Chebské FC neuspělo v divoké přestřelce s rezervou Sokolova, když nakonec prohrálo 4:5. Rezerva chebské Hvězdy urvala derby se Skalnou, když vyhrála 3:2 a výhru braly také Žlutice, ty doma pokořily béčko Březové 4:2. To v I. B třídě překvapivě nedorazil lídr tabulky z Březové ke šlágru kola do Aše, kvůli nedostatku hráčů. Naopak béčko Královského Poříčí se posunulo na druhé místo, když před svými fanoušky slavilo výhru 6:0 nad Teplou.

Vysokým vítězstvím potěšila své fanoušky také Svatava, která hostila na svém stadionu poslední Bukovany, kterým naložila na cestu zpět sedm kousků, když vyhrála 7:1. na chlup stejnou výhru si připsaly na svůj účet Hranice, které uspěly v derby s Plesnou, nad kterou slavily vítězství 7:1. Lipová pak překvapivě dosáhla na půdě Kynšperku pouze na bod, když remizovala 2:2.

Sedlec obstál v přestřelce s Dolním Rychnovem, nad kterým sice vedl po prvním poločase 3:0, ale nakonec z toho byla výhra 4:3. Hromada branek padala také v Dolním Žandově, kde se představil kolovský Ajax. Celkem jich padlo sedm, všechny v prvním poločase, a nakonec z toho byla výhra Žandova v poměru 4:3.

I. A třída, 26. kolo:

Mariánské Lázně B – Pila 6:1 (2:1). Branky: 11. a 18. Nedbalý František (1 PK), 56. a 82. Kapolka Martin, 65. Kafka Vladimír, 87. Rybař Matěj (PK) – 6. Kubín Radim.

Chyše – Františkovy Lázně 0:5 (0:2). Branky: 30. a 44. Mamaiev Volodymyr, 55. Biháry Kryštof, 66. Záruba Martin, 80. Lauko František.

FC Cheb – Sokolov B 4:5 (3:4). Branky: 31. , 38. a 47. Šiman Václav, 45. Štěch Dominik – 14. Kraclík Matěj, 15. a 44. Židov Ronny, 42. Fojtík Martin, 67. Správka Tomáš.

Žlutice – Březová B 4:2 (3:1). Branky: 6. Křížek Jakub, 40. a 79. Michel Daniel, 44. Černý Václav – 12. Procházka Patrik, 68. Rakaš Zdeněk.

Kraslice – Loket 6:3 (1:3). Branky: 2. Lomoz Vítězslav, 50. Hruška Pavel, 63. Merkl Lukáš, 71. Schwarz Tomáš, 76. Müller Michael, 85. Polanský Adam – 2. a 39. Slakoper Daniel, 34. Zázrivec František.

Ostrov B – Trstěnice 4:0 (1:0). Branky: 10. Zedníček Jaroslav, 55. Rašman Martin, 80. Majer Vojtěch, 81. Veselý Pavel.

Hvězda Cheb B – Skalná 3:2 (1:0). Branky: 17. Mouhafidi Khalid, 58. Lokinga Lukáš, 68. Janda Vítězslav – 73. Frič Jakub, 81. Váňa Matyáš.


Načítám tabulku ...

I. B třída, 26. kolo:

Sedlec – Dolní Rychnov 4:3 (3:0). Branky: 14. Gregor Pavel, 19. Kováč Michal, 25. Horváth Marek, 61. Hofman Jaroslav – 48. a 91. Dlouhý Jan (2 PK), 56. Hedar Fathi.

Hranice – Plesná 7:1 (5:0). Branky: 20. a 43. Bartošek Zdeněk, 30. , 40. , 45. a 57. Starsiak Jan, 55. Čerňanský Miroslav – 75. Pfortner Vít.

Dolní Žandov – Kolová 4:3 (4:3). Branky: 11. Bátovský Lukáš, 23. Daněk Miroslav (PK), 32. Pohořalý Roman, 37. Kundrát Štefan – 3. a 14. Bláha Karel, 45. Šlechta Robert.

Kynšperk – Lipová 2:2 (1:2). Branky: 27. Nguyen Tuan Anh, 61. Panajotov Radek (PK) – 15. Slovák Pavel, 35. Glazer Martin.

Svatava – Bukovany 7:1 (2:1). Branky: 9. a 81. Gvizd Josef (1 PK), 20. Kováč Jan, 46., 56. , 58. a 74. Fišer Jakub – 22. Svůra Michal.

Královské Poříčí B – Teplá 6:0 (2:0). Branky: 18. , 20. , 81. a 88. Tůma Nicolas (1 PK), 65. Bureš Pavel, 76. Císař Lukáš.

Aš/Hazlov – Březová (nehráno).


Načítám tabulku ...