Závěr podzimní části si řádně užili hráči mariánskolázeňské Viktorie, když si připsali na konto nejen nejvyšší výhru kola, ale také podzimní mistrovský titul. Na svém pažitu totiž šesti góly pokořili sdružený tým Nejdku a Nové Role, čímž si upevnili vedoucí pozici v tabulce. Druhé místo uhájilo Královské Poříčí, které se loučilo s první polovinou soutěže hubeným, ale důležitým vítězstvím, když na půdě chebské Hvězdy dosáhlo na výhru rozdílem jedné branky. Postaral se o ni pět minut před koncem, přesněji v 85. minutě, Václav Bendík, tedy s 26 přesnými zásahy nejlepší kanonýr krajského přeboru dorostu.

Bronzovou příčku si pak mohl řádně užít ostrovský FK, který si před svými fanoušky poradil s výběrem chebského FC a Lipové, když z toho nakonec byla v podání Ostrováků tříbranková výhra, a díky zaváhání chebské Hvězdy tak přezimuje na třetím místě. O největší překvapení se postaral v jedenáctém kole složený tým Toužimi a Bečova, když si drze vyšlápl na výběr chodovského Spartaku, kterému naložil na cestu zpět do fotbalového rance tři kousky, čímž navíc dosáhl na premiérové body v soutěži, které byly hned tři.

Výsledky, 11 kolo

Mariánské Lázně – Nejdek/Nová Role 6:0 (1:0). Branky: 31. a 55. Florian Filip, 60. a 88. Novosad Ivan, 62. Kocián Filip, 75. Kepl Karel.

Toužim/Bečov – Chodov 3:2 (1:0). Branky: 19. Jílek Filip, 75. Marek Lukáš, 85. Kott Ondřej – 54. Schrüfer Adrian, 80. Gonska Matěj.

Hvězda Cheb – Královské Poříčí 0:1 (0:0). Branka: 85. Bendík Václav.

Ostrov – FC Cheb/Lipová 3:1 (1:0). Branky: 44. Bílek Šimon, 51. Godžo Gabriel, 73. Kiš Michal (PK) – 88. Raffa Jakub.