Nejvyšší výhra kola byla k vidění na stadionu bečovského Slavoje, tam řádil perninský kulomet, který sestřelil tamní výběr osmi ranami. Dobře rozehrané utkání měl v souboji se Starou Rolí Bochov, který dvakrát vedl rozdílem dvou branek.

Jenže na pořad přišla během závěru červená karta pro Bochováky a hosté nabídnutou přesilovku dokázali pořádně zužitkovat, když nakonec slavili právě oni výhru o tři branky. Naopak přesilová hra, kterou nabídly Dalovice Božičanům od prvního poločasu, zůstala nevyužita.

Naopak Dalovice i v oslabení dokázaly dvakrát brankově udeřit a byla z toho třetí výhra v řadě za sebou.

Euforie propukla na půdě nováčka ze Štědré po utkání s Jáchymovem. A nebylo divu. Byla to totiž druhá podzimní výhra, která štěderský Sokol posunula na průběžnou pátou příčku.

Velké zklamání zavládlo po utkání v Kolové v kabině Útviny, která dorazila k zápasu značně oslabena, přesto se ujala vedení, ale to bylo z její strany vše. Zbylý průběh duelu ovládli po zásluze hráči Kolové, kteří svou převahu vyjádřili i brankově, a to šesti góly.

Ani čtvrtý pokus pak nebyl úspěšný pro hráče Verušiček, kteří uzavírají bez bodového zisku okresní tabulku. Tentokrát vyfasovali před svými fanoušky pětibrankový příděl od nejdecké rezervy. Pouze třináct minut se hrálo v Březové, kam dorazily k utkání s místní Jiskrou Vojkovice, když jejich soupiska čítala pouze sedm jmen. Březová svou početní výhodu vyjádřila do 9. minuty třemi góly, ale to bylo v utkání vše, posléze bylo ve 13. minutě ukončeno.

Výsledky, 5. kolo

Kolová – Útvina 6:1 (1:1). Branky: 30. , 80. a 85. Šebeš František, 50. Gábner Jakub, 60. Bílý Tomáš, 68. Jiskra Vít – 8. Hudec Vladimír.

Štědrá – Jáchymov 2:1 (2:0). Branky: 33. Trojan Jiří, 40. Axamský Martin – 65. Dressler Jan.

Bochov – Stará Role 4:7 (3:2). Branky: 6. Švestka Jiří, 12. a 35. Hejhal Josef, 66. Brabenec Jiří – 19. a 44. Voborský Roman, 49. a 87. Nerad Jan (1 PK), 51. Hejl Tomáš, 71. Rohla Antonín, 81. Labodarec Lukáš.

Březová – Vojkovice 3:0 (3:0). Branky: 3. Khodl Lukáš, 5. Trapl Martin, 9. Dražný Petr.

Verušičky – Nejdek B 2:5 (2:2). Branky: 7. Berky Jakub, 30. Pavlíček Jan – 18. , 36, a 78. Myslivec Martin, 62. Ullmann Lukáš, 69. Ševčík Petr.

Bečov – Pernink 1:8 (1:3). Branky: 17. Prozba Jakub – 10. Trnka Lukáš, 14. a 55. Žitný David, 31. a 74. Mašek Václav (1 PK), 50. Čečák Petr, 58. Kotrla Jan, 84. Hradecký Dominik.

Božičany – Dalovice 1:2 (0:0). Branky: 83. Petr Marcel (PK) – 61. a 67. Staško Martin.