Ve šlágru kola dokázala chodovská rezerva uspět na půdě Horního Slavkova, který nakonec porazila dvoubrankovým rozdílem, a navíc ho sesadila z trůnu, na který sama usedla.

Fotbalisté Kyselky si ve druhém jarním kole připsali na konto premiérovou výhru na hřišti soupeře, když porazili Počerny 2:1.
OBRAZEM: Šlágr kola III. třídy urvala v Děpoltovicích hroznětínská rezerva

Povinnou výhru si připsala na konto Svatava, která se představila na půdě posledního týmu tabulky, rezervy Dolního Rychnova, a také podle toho utkání dopadlo, když Svatava slavila sedmibrankovou výhru.

Z vítězství se v prvním jarním duelu radovala také rezerva Nového Sedla, kterou nasměroval fotbalový los na hřiště Krajkové, kde novosedelští hráči slavili pětibrankové vítězství.

Rezerva Nejdku slavila na úvod jarní části vysokou výhru 8:0 v bitvě s Vojkovicemi.
FOTO: Béčko Nejdku rozstřílelo Vojkovice, šlágr kola urvala v Dalovicích Kolová

Domácí prostředí neuhájilo ani Oloví, to hostilo v bitvě tabulkových sousedů Krásno a nakonec z toho byla porážka o dvě branky.

Výsledky, 13. kolo

Dolní Rychnov B – Svatava 1:7 (0:5). Branky: 56. Lídl Antonín (PK) – 6. Štrúbel Daniel, 10. a 43. Klepáček Marek, 16. a 63. Gyurics David, 18. Šimeček Petr, 52. Machala Lubomír, 63. Gyurics David.

Krajková – Nové Sedlo B 1:5 (0:3). Branky: 58. Pleier Dominik – 4. a 18. Janičo Michael, 13. Gvizd Matěj,50. Vítek Leoš, 77. Petřík Daniel.

Horní Slavkov – Chodov B 0:2 (0:1). Branky: 9. Frána Denis, 92. Kovařík Tomáš.

Oloví – Krásno 1:3 (1:1). Branky: 26. Puchýř Miroslav – 7. Jonáš Libor, 67. Heřman Josef, 90. Lorenz Wolfgang.


Načítám tabulku …