Na úvod turnaje dosáhl na nejvyšší výhru účastník krajské I. A třídy Sokol Lipová, který poměřil své síly s řádně omlazenou rezervou chebské Hvězdy. Lipová položila solidní základ k výhře již během prvního poločasu, když se čtyřikrát radovala ze vstřelené branky.

Po změně stran pak dokázala navýšit vedení na šest branek, posléze se dvakrát gólově prosadila rezerva Hvězdy, ale konečné slovo opět měla Lipová, která stanovila účet prvního vystoupení na 8:2, když k tomu napomohli hattricky Nicolas Tůma a Pavel Slovák. Hodně napilno pak měl kombinovaný tým Dolního Žandova a Kynžvartu, který v bitvě s chebským FC musel dohánět dvoubrankové manko.

Ilustrační foto.
V Chebu odstartuje zimní turnaj mužů O pohár místostarosty města

Nakonec se po velkém obratu, který v trikotu spřáteleného klubu režíroval Dominik Buček, který měl lví podíl na výhře 5:2, když se třikrát zapsal do střelecké listiny.

Úspěšně vstoupily do turnaje Citice, které si v prvním vystoupení vystřihly sokolovské derby s Habartovem. Hráči Baníku vstoupili do zápasu velmi dobře, když se ujali vedení, ale poté Citice třemi trefami před koncem první půle přehouply ukazatel skóre ve svůj prospěch.

Po změně stran pak hráči Sokola přidali další tři branky, ale dařilo se i Habartovu, který vstřelil dvě branky, čímž tak zmírnil prohru na konečných 3:6. V dresu vítěze se blýskl čtyřmi zásahy Marek Dědič, který se tak vyšplhal do čela tabulky kanonýrů turnaje.

Výsledky, I. kolo:

Lipová – Hvězda Cheb B 7:2 (4:0). Branky: 14. , 24. a 58. Nicolas Tůma, 37. , 44. a 53. Pavel Slovák, 71. Daniel Čížek (PK) – 62. Jakub Benedek, 67. Milan Hodan.

FC Cheb – Dolní Žandov/Kynžvart 2:5 (1:0). Branky: 35. Tomáš Švarc, 53. Michal Dvořák – 56. , 68. a 83. Dominik Buček, 81. Tomáš Kuvík, 90. Lukáš Kuna.

Habartov – Citice 3:6 (1:3). Branky: 12. Radek Knaf, 56. Richard Vavrek, 75. Pavel Formánek – 20. , 41. , 60. a 78. Marek Dědič, 40. Viktor Marek, 53. David Drabík.

II. kolo, sobota, 17. února, UMT FC Cheb: Citice – Dolní Žandov/Kynžvart (9.00), Hvězda Cheb B – FC Cheb (11.00), Habartov – Lipová (13.00).