Vedoucí Kynžvart totiž přišel o neporazitelnost, která trvala dlouhých sedmnáct kol. Osmnáctý pokus již však nebyl úspěšný. Kynžvart totiž propadl na půdě předposledního Hrozňatova, kde musel skousnout hořkou prohru 2:3. Již během duelu musel dohánět dvoubrankové manko, které sice smazal, ale v 84. minutě rozhodl o senzační výhře domácích Miroslav Růžička.

Naopak opět nezaváhaly druhé v pořadí Tři Sekery, které si před svými fanoušky pořádně zastřílely, když slavily výhru 8:0 nad Novým Kostelem. Vysokou výhru brala o víkendu také rezerva Trstěnic, ta rozhodla o výhře 6:2 nad Křižovatkou po vyrovnaném prvním poločase, až po změně stran.

Další senzaci si připsal na účet Milhostov, ten totiž dosáhl na druhou domácí výhru v soutěži, když dokázal pokořit Loko Mariánské Lázně 4:2. Překvapení se pak zrodilo také ve Vojtanově, kde se představily v roli favorita třetí Luby. Ty však nakonec odjely s prázdnou, když padly v poměru 1:3. Již čtrnáctou prohru zaznamenala v soutěži Stará Voda, která tentokrát vyšla bodově naprázdno ve Skalné, kde nestačila na tamní rezervu, které podlehla 1:2.