Italové umí pro soupeře vytvořit peklo. Také proto si jihočeská parta, kterou dal dohromady Josef Faltýn, vyrazila na zápas fotbalové Ligy mistrů do Milána. "Jezdíme na NBA, byli jsme na NHL, pravidelně vyrážíme na zápasy hokejového mistrovství světa," vypráví a mohl by dlouhé minuty pokračovat. Tentokrát se jihočeská sestava sportovních fanoušků vydala na zápas Ligy mistrů.

Podívejte se na video, jaká byla atmosféra. Pro domácí úžasná, pro soupeře pekelná.

Jaroslav Dolejš v dresu Staňkova.
Angažmá číslo 57. Do Staňkova přichází fotbalový tulák. Ale jen na chvilku...

Ve "svých" Českých Budějovicích, kde žijí, vyrážejí na extraligové zápasy hokejistů Motoru a volejbalistů Jihostroje, bývají v ochozech fotbalového stadionu Dynama na Střeleckém ostrově. Výsledek Motoru s Libercem (3:4) sportovním fandům radost neudělal, ale zápas Ligy mistrů v Miláně si užili na sto procent. A když v 86. minutě Lukaku rozhodl o výhře domácích, stadion se třásl v základech.

Inter na San Siru nakonec zvládl domácí duel s Portem a po vítězství 1:0 má před odvetou lepší pozici.