Po debaklu v minulém kole se hazlovský tým na domácí půdě opět představil v plném lesku. Pětice hráčů, která v Toužimi citelně chyběla, se vrátila do základní sestavy, a tak domácí celek předváděl fotbal, na jaký jsou jeho příznivci léta zvyklí.

FC Jiskra Hazlov 5

Baník Vintířov 1

po poločase 3:1

Až na úvodní minuty zápasu, ve kterých se hosté ujali střelou Trávy vedení 0:1, byl jasně lepším týmem a nakonec si proti velmi dobrému soupeři dokázal vylepšit pošramocené skóre. Přehlídku gólovek zahájil Belovič, který překonal brankáře, ale jeden z hostujících obránců vykopl míč z brankové čáry. O vyrovnání se pak postaral parádní střelou do levé šibenice Šiman. Hostující brankář Dutz prokazoval svoje kvality, nejprve sebral na malém vápně míč z kopačky Prokopce, pak zlikvidoval střely Dočekala a Prokopce. Tlak vynesl domácím sérii rohových kopů které, úspěšně řešil vysoký stoper hostí Pazdera.

Po půlhodině hry našla přesná přihrávka Dočekala zcela volného Prokopce, který dloubáčkem přehodil vyběhnuvšího brankáře – 2:1. Baar zakončil akci domácích střelou do břevna, Šiman pálil těsně vedle levé tyče, Velemanovu prudkou hlavičku Dutz zázračně vyrazil. Skóre poločasu na 3:1 uzavřel ve 40. min. Prokopec, který jen dorazil od tyče odraženou střelu Beloviče.

Druhý poločas začal náporem hostí, vynesl jim ale jen tři rohové kopy. První útočnou akci domácích zakončil v 51. min. Šiman, který střelou k levé tyči zvýšil vedení domácích na 4:1 Hezkou akci předvedl hostující Prokop, který se proháčkoval obranou a z malého vápna těsně přestřelil Fuxovu branku. Po hrubé chybě Baníku byl Prokopec, který šel sám na branku, faulován. Nařízenou penaltu netradičně zahrával Baar, Dutz jeho střelu kryl a skóre se neměnilo.

V závěru poločasu se vyznamenal domácí gólman Fuxa, který zlikvidoval tři šance hostujících útočníků. Skóre na 5:1 uzavřel parádním „angličanem“ Honza Beneš.

Rozhodčí Hrabovský s asistenty Chládkem a Melničukem, řídil utkání s přehledem, což ocenil i delegát svazu Josef Strmiska.

FC Jiskra Hazlov: Fuxa Lubomír, Baar, Beneš Petr, Dočekal, Bláha, Beneš Jan, Veleman, Belovič (85. Fuxa Petr), Šlesingr, Prokopec, Šiman (62. Syroha).
Sympatický trenér hostí Jaroslav Maršík shrnul průběh zápasu do jedné věty: „Domácí tým byl lepší a zaslouženě zvítězil.“

Spokojený trenér domácích Miroslav Švarc: „Zápasu jsem se bál, čtyři kluci hráli se zraněním. Těžce jsme se proti kvalitním soupeři rozjížděli a dostali jsme gól. Kluci do toho dali všechno a diváci měli na co koukat.“