V prvním kole Poháru České pošty přivítali fotbalisté Hvězdy Cheb třetiligový tým Bohemians Praha, který ještě v minulé sezoně bojoval ve druhé lize.
Už od začátku střetnutí byli iniciativnější hosté, kteří se ujali vedení v 11. minutě. Chebští nedokázali reagovat na jednogólové vedení pražského týmu a do konce zápasu inkasovali ještě dvě branky. Nejlepším hráčem chebského týmu byl gólman Martinec, který vychytal ještě minimálně další čtyři góly hostujícím hráčům.
„Když vyhrajete venku 3:0, tak samozřejmě musí panovat spokojenost. Mohli jsme ale zvítězit daleko vyšším skóre. Hru jsme měli pod kontrolou, vítězství bylo zasloužené," prohlásil trenér Bohemians Roman Veselý, který kdysi jako hráč v Chebu působil s Milanem Kolouchem, koučem Hvězdy Cheb. Také on krátce komentoval střetnutí. „Soupeř byl lepší po všech stránkách. Zvítězil 3:0 a měl ještě řadu dalších brankových příležitostí. Naši kluci se snažili, ale nemáme velkou sílu v útoku. Neudržíme balon, nemáme dobrý výběr místa, ale není to jen o útočnících. Za stavu 1:0 to bylo otevřené, ale ani střídání nepřineslo zlepšení. Kluci alespoň poznali sílu vyšší soutěže," řekl po utkání Milan Kolouch, který pochválil mezi třemi tyčemi brankáře Tomáše Martince. „Zachytal výborně, zabránil ještě dalším gólům v naší síti."
Hvězda tak do dalších bojů poháru nepostupuje a může se připravovat na další ročník divize.