Po dvou vyhraných střetnutích v divizní soutěži žen tentokrát vyšly fotbalistky Hvězdy Cheb bodově naprázdno, i když minimálně k bodu měly hodně blízko. Zklamala je však lepší muška nebo důraz a klid v zakončení.
Utkání zhodnotil trenér Tomáš Rolník: „V pátém kole jsme zajížděli na hřiště Postoloprt. Postoloprty patří mezi jedny z nejkvalitnějších družstev v soutěži a body z jejich stadionu se vozí velmi těžko. Začátek zápasu se nesl ve vyrovnaném duchu, kdy se hra odehrávala mezi vápny. Postupem času jsme přebírali iniciativu hry a začali si vytvářet územní převahu. Dobrým a rychlým přístupem k protihráčkám jsme ovládli střed hřiště a sporadicky jsme pouštěli soupeře do hry. Bohužel, valná většina našich útočných akcích neskončila brankou z důvodu nedůrazného zakončení nebo nepřesné finální přihrávky. A jak to tak ve fotbale bývá, z jediné soupeřovy střely v prvním poločase jsme inkasovali, kdy se domácí hráčka trefila z přímého kopu.
Postoloprty ⋌1
Hvězda Cheb ⋌0
po poločase 1:0
Ve druhém poločase se naše územní převaha ještě zvýšila. Soupeř se zatáhl více před svou branku a spoléhal se na rychlé protiútoky. Naše aktivita neuvadala, stupňovali jsme tempo hry a vytvořili si opět několik brankových šancí (Horná 1x, Trampuschová 1x, Podroužková 2x), bohužel jsme nedokázali balon dotlačit do sítě. S přibývajícími minutami se hra začala více přitvrzovat a kouskovat, což vyústilo ve velmi emotivní závěr utkání, kdy jsme ztratili potřebnou koncentraci pro brankovou korekci. Tento zápas je pro nás velkým ponaučením a ukázal nám mezery, ve kterých se nadále můžeme zlepšovat. Všechny holky musím pochválit za velmi srdnatý výkon a věřím, že nás tato zápasová zkušenost opět posunula dále. Příští víkend má naše družstvo volný los. Naši fanoušci se na nás mohou těšit v neděli 4. 10. 2015, kdy přivítáme od 10:15 na stadionu Lokomotiva družstvo Rakovníka B."
Sestava Hvězdy Cheb: Bauerová – Batyzalová, Bémová, Šichevičová, Sladkovská – Bernardová, Trampuschová, Vagingerová, Czelderová – Horná, Havlová. Střídající: Sedláčková, Maxová, Podroužková, Lörinczová.(fk)