Šlágr kola dorost Kynžvartu zvládl, bral devatenáctou výhru a je první

Cheb - Kynžvartští si v prvním poločase vytvořili na lomnickém hřišti v první patnáctiminutovce dvoubrankový náskok, který však Lomničáci dokázali do konce prvního poločasu smazat.

25.5.2016

Ilustrační fotoFoto: archiv

Dvaadvacáté kolo krajské soutěže dorostu přineslo hned několik divokých výsledků. Začněme ale šlágrem kola. který byl na programu na půdě Lomnice, jež po 21. kole vedla tabulku.
   Tam dorazil druhý v pořadí Kynžvart, a v sázce tak byl fotbalový trůn. Chebané si v prvním poločase vytvořili na lomnickém hřišti v první patnáctiminutovce dvoubrankový náskok, který však Lomničáci dokázali do konce prvního poločasu smazat.
Fotbalový chléb se tedy lámal až po změně stran. Vítěznou branku Kynžvartu obstaral po změně stran Ondřej Kucík, který tak navrátil svůj tým na fotbalový trůn, když Kynžvart ještě v soutěži neokusil hořkost porážky a na svém kontě má devatenáct výher.
   Lomnice po prohře, která byla teprve druhou v soutěži, a opět od Kynžvartu, tak ztrácí na první místo jeden bod. Naplno bodoval třetí v pořadí Pernink, který hostil na horském vzduchu Horní Slavkov. Hostům ze Sokolovska však čerstvý vzduch vůbec nesvědčil, když museli skousnout jedenáctibrankový příděl. V dresu horalů k tomu napomohl čtyřmi góly kanonýr Petr Čečák a tři branky pak vsítil jeho parťák Václav Mašek.
   Divoká přestřelka se odehrála na hřišti v Habartově, kde se v rámci sokolovského derby představil Kynšperk, který nakonec prohrál rozdílem jedné branky.
Druhou výhru v soutěži urvala v domácím prostředí rezerva Sedlece, která udolala Plesnou, a Březová si gólově smlsla na soupeři z Chyše, kterému nasypala osm branek. V trikotu Březováků se blýskl hattrickem Patrik Procházka. Gólová přestřelka byla k vidění i na rotavské umělce, kam dorazil složený tým Staré Role a Nové Role, který nakonec podlehl Rotavákům rozdílem dvou branek.
Výsledky, 22. kolo:
Habartov – Kynšperk 5:4 (2:2). Branky: 29. Bufka Petr, 40. a 58. Hirsch Jakub, 75. Sazima Josef, 90. Horvát David – 15. a 35. Karlík Jakub (1 PK), 48. Korček Milan, 77. Partyngl Daniel.
Lomnice – Kynžvart 2:3 (2:2). Branky: 31. Matoušek Petr, 38. Veselý Pavel – 9. Tomčík David, 15. Buček Dominik, 58. Kucik Ondřej.
Sedlec B – Plesná 2:1 (0:0). Branky: 73. Jaffan Samir, 85. Diro Denis – 48. Toman Kamil.
Březová – Chyše 8:0 (3:0). Branky: 3., 24. a 86. Procházka Patrik, 21. Rakaš Zdeněk, 50. Mikeska Jan, 56. Bendík Václav, 59. Prečan Philippe, 76. Chmelenský Matěj.
Pernink – H. Slavkov 11:2 (9:2). Branky: 2. , 35. a 57. Mašek Václav, 3. Nguyen Giang, 7. Braný David, 19. Jakab Jan, 31., 38., 41. a 85. Čečák Petr, 44. Hanšut Dominik – 62. Štěpánek Ondřej, 65. Deme Daniel.
Rotava – St.Role/N.Role 5:3 (2:2). Branky: 10., 76. a 83. Křivan Jiří, 30. a 88. Chudjak Michal – 34. a 49. Mařík Karel, 39. Novotný Vítek.

Autor: Redakce