Po debaklu od Ostrova byli fotbalisté FC Cheb odhodlaní napravit si reputaci v dalším domácím střetnutí, tentokrát proti Chodovu. A to se jim podařilo jen v prvním poločase, kdy si vypracovali dvoubrankové vedení.
Ve druhém poločase přidali domácí ještě jednu branku a v tu chvíli asi nebyl na stadionu FC Cheb nikdo, kdo nevěřil, že získají všechny body. Jenže v závěru zápasu se děly věci. Hosté během šesti minut nastříleli Chebským tři branky a rozhodli tak, že se o vítězi muselo rozhodnout ze značky pokutového kopu. Více štěstí či umu stálo na straně domácích fotbalistů, kteří zvítězili 8:7 a na svoje konto si připsali dva body.
   „Osmdesát minut hrajeme úplně jiný zápas než proti Ostrovu. Chodov si nevypracoval žádnou šanci, a poté třemi hrubkami se postaráme o to, aby nám soupeř nastřílel tři góly. Pozitivní je to, že jsme změnili přístup k zápasu oproti duelu s Ostrovem. Do osmdesáté minuty jsme hráli dobře, ale pak se asi dostavila u hráčů nesoustředěnost, možná už tak trochu počítali s tím, že jim náskok stačí, byť scházelo ještě deset minut do konce. Ale opět se prokázalo, že zápas se hraje až do závěrečného hvizdu rozhodčího," konstatoval Martin Speierl, hrající kouč FC Cheb.
   V příštím kole jedou Chebští na hřiště do Kynšperku. „Tam musíme získat tři body, jinak nemáme v soutěži co dělat," upozornil Speierl.