Fotbalová ikona Zdeněk Koubek, který  dlouhá léta trénoval hazlovské fotbalisty, přijel k sobotnímu utkání I. B třídy s týmem plným běhavých mladíků. Ti ale na technicky vyzrálý tým zkušených matadorů  fotbalově neměli. Hazlov měl průběh celého zápasu pod kontrolou a soupeře k ničemu vážnějšímu nepustil.
FC Jiskra Hazlov     3
Sokol D. Žandov    0
po poločase 1:0
Tradiční úvodní „oťukávačku" zakončil v 10. min. střelecky disponovaný Zavadil a domácí vedli 1:0. O deset minut později těsně minul branku Žandova Kamenický a vzápětí jej napodobil Zavadil. Hostující gólman Rada si lehce poradil se střelou Šoleho, úspěšně zlikvidoval trestný kop Šturma a skóre nezměnila ani rána Tučka, která skončila na pravé tyči.  První šanci druhé půle promarnil domácí rychlík Strnad, když jeho střelu vyrazil Rada na roh. V 54. min. se do první vážnější akce dostali hosté, se slabou rankou Himmela si unuděný hazlovský brankář Kindl hravě poradil. V 58. min. pálil Hylmar vysoko nad  branku domácích. V 63. min. zvýšil Zavadil nechytatelnou střelou k pravé  tyči vedení Hazlova na 2:0 a s chutí hrající Šole pak přesnou střelou uzavřel skóre zápasu na 3:0. V závěru zápasu nastřelil domácí Tuček břevno a Vašíček těsně minul žandovskou branku. Střeleckou statistiku hostujícího týmu uzavřel v 88. min. osmnáctiletý Hylmar, který  Kindlovu branku minul.
Rozhodčí Jindřich Lhotka s asistenty Štěříkem a Hyčkou řídil zápas k plné spokojenosti delegáta svazu Josefa Zdvíhala. Žluté karty rozdělil spravedlivě v poměru 3:3.
Trenér hostí Zdeněk Koubek v porážce žádnou tragédii neviděl: „Mám tým plný mladíků, ve kterých vidím velký fotbalový potenciál do budoucna. Tunderovi je 15 let, Kuvíkovi 16,  Hylmarovi 18, a přesto dokázali  ve středu pole se zkušeným týmem Hazlova dlouhé minuty držet krok."
Domácí trenér Petr Pavlenda byl s výsledkem naprosto spokojen: „Soupeře jsme celý zápas nepustili do šance. Na rozdíl od předchozích zápasů mě dnes potěšila i hra obrany."
FC Jiskra Hazlov: Kindl, Kočka M., Vališ, Šturm, Bláha, Šole, Beneš, Tuček, Buřič,      Zavadil, (86.Vašíček), Kamenický (30. Strnad V.)
Sokol Dolní Žandov: Rada, Plašil, Polák, Himmel, Jakubec, Hladký, Kuvík, Trešl (Kič),  Hylmar, Kundrát, Tunder (82. Kepka). (jagr)