Druhý celek tabulky divize skupiny A přijel na stadion Lokomotivy, aby se střetl s domácími fotbalisty Hvězdy Cheb. Písečtí, ač získali tři body, ale svoji kvalitu celku ze špičky tabulky nepotvrdili.
Hvězda Cheb – Písek 0:1 (0:0)
První poločas příliš hezké podívané nepřinesl. Zasloužila se o to obě mužstva. Ke gólu měli přesto blíž hosté, když jednou zachraňoval míč zpod břevna chebský gólman T. Martinec a jednou vykopávali domácí míč z brankové čáry.
Ve druhém poločase se hra Chebských zlepšila, ale čáru přes rozpočet jim udělala nařízená penalta, kterou Zušťák proměnil. Domácí se snažili o vyrovnání, Dobeš nastřelil břevno a i některé další šance volaly po gólu. Do konce utkání se už ale stav nezměnil, a tak Chebští doma dál rozdávali.
„První půle byla z naší strany tragická, ve druhé jsem pár hráčů prostřídal, hra se zlepšila a kluci si vytvořili i nějaké gólové šance. Bohužel, nařízená penalta rozhodla. Podle mého soudu bychom si za výkon ve druhém poločase minimálně bod zasloužili," uvedl po zápase Milan Kolouch, kouč Hvězdy.
Branka: 55. Zušťák (PK). Diváků: 152 . ŽK: 2:1 (53. Šaliga, 90. Šneberger – 66. Kalášek). Rozhodčí: Jan Cihlář – Václav Simbartl, Zuzana Špindlerová, DS Jan Chára.
FK Hvězda Cheb: Martinec T. – Šaliga, Rolník A., Rolník T., Kolouch D. (62. Janota J.), Šneberger, Fidler (59. Hudeček), Martinec D. (67. Kohout), Šturm (40. Dobeš). Připraveni: Čížek, Gregor. Trenéři: Kolouch a Vaňura.
FC Písek: Vršecký – Kubiš, Holub, Basaraba, Šťastný, Polodna, Zušťák, Kalášek, Chytrý (81. Zahrádka), Voráček, Sajtl. Připraveni: Motejzík, Satrapa. Trenér: Musil.