Po dvou divizních domácích remízách chtěli fotbalisté Hvězdy Cheb před vlastním publikem konečně zvítězit. Před slušnou diváckou návštěvou a za krásného, téměř letního počasí měli Chebští překonat protivníka z Rokycan, ale ani napotřetí se jim doma zvítězit nepodařilo.
FK Hvězda Cheb      0
FC Rokycany          1
po poločase 0:1
V prvním poločase si ani jeden z celků nevytvořil stoprocentní gólovou šanci, a tak se diváci v ochozech spíše nudili. Chebští byli o kousek aktivnější, ale jejich střely měly spíš propagační charakter, a tak hostujícího gólmana Vilda příliš neprověřily. Snažil se střílet Čížek, Dobeš, ale jejich střelám chyběla buď razance, nebo směr. Ani hosté toho v první půli moc nepředvedli, hrozili spíš z rychlých brejků, ale chebského gólmana nijak vážně neohrozili.
Také ve druhém poločase pokračovala obě mužstva v neplodné kopané, které chyběla myšlenka, nápad, přesnost, souhra. V 53. minutě hostující Aubrecht vystihl vybíhajícího Martince a lehce jej přehodil. Hosté se mohli radovat – 0:1. Domácí celek měl pak necelou půlhodinu na změnu skóre, ale jeho hra žádné zlepšení nepřinesla. Chebští tak po dvou domácích remízách tentokrát přenechali svému soupeři všechny tři body.
Branka: 53. Aubrecht Pavel. Rozhodčí: Ondřej Kožár – Pavel Štrincl, Jan Aubrecht, DS Ladislav Mika. ŽK: 0:2 (67. Vaníček, 73. Žáček). Diváci: 300.
FK Hvězda Cheb: Martinec T. – Šaliga, Dobeš, Šneberger, Čížek, Vošmik (76. Martinec D.), Fidler (53. Šturm), Janota J. (68. Kohout), Krupička, Javorský, Šaloun. Připraveni: Rolník A., Mour, Kubinec. Trenéři: Milan Kolouch a Jiří Vaňura.
FC Rokycany: Vild – Vaníček, Čihák, Žáček, Hereit, Cibulka (76. Černý), Aubrecht L., Procházka, Aubrecht P. (84. Kroc), Heller, Veselinovič (87. Soroka). Připraven: Vrba. Trenér: Pavel Aubrecht.
„Z naší strany to nebylo podařené utkání a určitě jsme zahráli nejhůř ze všech dosavadních střetnutí. Je to pro kluky zkušenost, i takových zápasů je třeba. Přesto si myslím, že to bylo spíš remízové střetnutí, které jsme si prohráli vlastní chybou, po které soupeř vstřelil jedinou branku utkání," uvedl po zápase Milan Kolouch, trenér chebské Hvězdy, který už přemýšlel o dalším soupeři, který bude hodně těžký, vedoucí tým soutěže Nová Ves.