Mariánskolázeňští fotbalisté zajížděli k dalšímu střetnutí krajského přeboru na hřiště Březové, předního celku soutěže.
Březová                 2
Viktoria M. Lázně    2
po poločase 1:1
na penalty 5:6
Utkání přineslo kvalitní podívanou, kterou zařídily oba celky. Mírně navrch měli Mariánskolázeňští, přesto poločas skončil nerozhodně.
Ve druhém poločase se hosté dostali do vedení, ale poté ubrali ze své aktivity, domácí toho využili ke srovnání a až do konce střetnutí byli Březovští lepším týmem. A protože se do konce utkání už nic nezměnilo, o dalším bodu rozhodovaly pokutové kopy. V těch byli úspěšnější fotbalisté Mariánských Lázní, a tak si z Březové odvezli dva body a nadále se udrželi na špičce tabulky krajského přeboru.
Smůlu v utkání si vybral mariánskolázeňský Filip Drahorád, který po dlouhé době zaviněné zraněním kolena nastoupil už od začátku utkání, ale po třech minutách na hřišti se srazil s protihráčem a s rozraženou hlavou ho musela odvézt záchranná služba do nemocnice na šití. Rentgen žádná vážnější poranění nepotvrdil, a tak se mariánskolázeňský mladík mohl na stadion vrátit a dokoukat duel alespoň na lavičce.
„Myslím, že obě mužstva předvedla zajímavý fotbal. Až do vyrovnávajícího gólu na 2:2 jsme podle mého soudu byli lepším celkem, pak ale moji hráči z nepochopitelných důvodů přestali hrát, a přenechali tak iniciativu domácím. Se dvěma body jsem samozřejmě spokojený, i nadále se držíme mezi třemi nejlepšími týmy soutěže a to je potěšující. V dalším utkání nás doma čeká předposlední mužstvo Lomnice a v posledním střetnutí se utkáme s Novým Sedlem. Pokud Lomnici doma porazíme, duel s Novým Sedlem by mohl být o prvenství v podzimní části soutěže," konstatoval Michal Drahorád, trenér mariánskolázeňské Viktorie.