Mizérie fotbalového týmu FK Hvězda Cheb i nadále pokračuje. Tři utkání v krajském přeboru a na kontě nula bodů a hrozivé skóre 2:16! Přispěla k tomu také sobotní porážka na stadionu Lokomotivy od Nejdku 1:5. Přitom domácí odcházeli do kabin po prvním poločase za stavu 1:0 zásluhou branky Jakuba Miloty.
Ve druhém poločase však záhy během šesti minut Chebští dvakrát inkasovali a jejich dobře rozehraný zápas nakonec bodovým ziskem neskončil. Hosté přidali ještě tři góly, a mohli se tak radovat z tříbodového zisku.
Hvězda Cheb ⋌1
Nejdek ⋌5
po poločase 1:0
Branky: 35. Milota Jakub – 54. Pilař Tomáš, 60. Jílek František, 72. Jílek Tomáš, 64. Pilař Tomáš, 77. Jílek František
Rozhodčí: Cvrk Miroslav – Šuma Jakub, Hlavatý Josef.
Hodně zklamaný odcházel do kabin po zápase trenér Radek Čížek. „I když jsme nebyli v kompletní sestavě, v prvním poločase jsme předvedli asi dosud nejlepší výkon podzimu. Vedení jsme si zasloužili, byli jsme lepším celkem. Vytvořili jsme si ještě další dvě šance, které jsme nedotáhli ke gólu. Bohužel, ve druhé půli jsme brzy dvakrát inkasovali a kluci si pak už nedokázali s touto situací poradit. V závěru si hosté dělali na trávníku, co chtěli, byli jasně fotbalovější. Takhle dobře rozehraný zápas bychom neměli prohrát a už vůbec ne tak vysoko. Opět se projevila velká nezkušenost a u některých zatím i menší fotbalová kvalita. Po zápase jsem musel hráčům domluvit, protože to, co předvedla obrana ve druhé půli, to bylo strašné," řekl po utkání Radek Čížek, který by ve svém týmu rád viděl nějaké zkušené borce. „Sleduji, hledám, ale zatím bez úspěchu. Pokud už nějakého hráče najdu, většinou hraje v týmu, kde je spokojený, a do Hvězdy se mu jít nechce. Je to velký problém, najít v našem regionu fotbalisty, kteří by projevili zájem nosit dres chebské Hvězdy," posteskl si kouč.