Ve fyzicky náročném přípravném utkání, které přineslo atraktivní útočný fotbal, vyšel hráčům Viktorie především první poločas.
Baník Sokolov U19 ⋌2
Viktoria M. Lázně ⋌2
po poločase 1:2
   Po odehrané půlhodině vedli hosté již 2:0! Nejdříve otevřel skóre v 10. minutě střelou z dálky a přesně k tyči Michal Drahorád a ve 27. minutě Jaroslav Kovařík krásným lobem na zadní tyč zvýšil na dvoubrankové vedení. Do poločasu snížili junioři Sokolova (ve 38. minutě), když využili ofsajdového postavení koncového hráče, a tak do kabin se odcházelo za stavu 2:1 pro Mar. Lázně.
I po přestávce pokračoval zápas v rychlém tempu, navíc s řadou osobních soubojů. Honza Kovář nevyužil ani jednu ze svých tří vyložených šancí (dvakrát v brejkovém úniku nepřekonal brankáře Baníku!). Trest se dostavil v 75. minutě, kdy po zaváhání obrany v čele s Janem Šaligou vyrovnali domácí na konečných 2:2.
   Přípravné utkání, které nahradilo ve středečním termínu tréninkovou jednotku, bylo hodnoceno trenéry jako velmi uspokojivé.
Poslední přípravný zápas sehráli o víkendu Mariánskolázeňští s týmem Chodové Plané a o výsledku budeme čtenáře informovat