jsou už minulostí a pro tým fotbalistů FC Cheb byla velmi úspěšná. Po vítězství v prvním dějství nad Citicemi 4:1 si Chebští přivezli velmi cenné tři body z Toužimi, kde zvítězili 4:2. A to je katapultovalo na druhé místo tabulky hned za vedoucí Březovou. Skvělý úvod!
„Kromě Petra Lungu, který chyběl, jsme hráli v kompletní sestavě. V prvním poločase jsme už po patnácti minutách prohrávali 0:2, ale co bylo důležité, že ani takový náskok po poměrně krátké době nás na kolena nepoložil a ještě do konce první půle jsme stav zápasu dokázali otočit na 3:2. Ve druhém poločase sice měli domácí optickou převahu, ale žádnou vážnější gólovou šanci si nevytvořili a byli jsme to naopak my, kteří jsme přidali čtvrtý gól, i když byl z kopačky domácího hráče, takže po zápase určitě vládla spokojenost," netajil se radostí z výhry Martin Speierl, hrající trenér FC Cheb, který se jedním gólem podílel na vítězství.
Toužim ⋌2
FC Cheb ⋌4
po poločase 2:3
Chebští však nadále zůstávají při zemi a i přes skvělý úvod mají za cíl pohybovat se v horní části tabulky krajského přeboru. „Chceme hrát v klidných vodách tabulky, nemít stres a hlavně se chceme fotbalem bavit. Důležité pro nás je, aby panovala v týmu dobrá nálada a aby se kluci na zápasy těšili," připomíná Speierl. Zda se krajský přebor rozbíhá podle předpokladů, na to je podle jeho slov ještě příliš brzy. „Uvidíme tak po pátém až šestém kole, které týmy budou na špici a které by mohly mít problémy s udržením v soutěži. Nás nečeká lehký los, s body s Citicemi jsem více méně počítal, vítězství v Toužimi byl příjemný bonus, ale další těžké zápasy nás ještě čekají. Zítra přivítáme Nové Sedlo, a další týden jedeme do Ostrova. Takže je třeba se soustředit na každý zápas," upozorňuje Speierl.