Cheb - Úvod zápasu Chebským příliš nevyšel, po pěti minutách prohrávali 0:2

22.10.2015

Radek Čížek, kouč Hvězdy ChebFoto: Deník/Bedřich Klima

Další dva cenné body vybojovala Hvězda Cheb v krajském přeboru mužů, tentokrát bodovala na hřišti v Královském Poříčí.
Úvod zápasu však Chebským příliš nevyšel, po pěti minutách prohrávali 0:2. A i když Miroslav Dobeš snížil na 2:1, domácí tým ještě skóroval do poločasu na 3:1. Mnozí domácí fanoušci už počítali s jasným vítězstvím, ale proti byli Chebští.
Hvězda Cheb        4
Královské Poříčí    4
po poločase 3:1
   Ve druhém poločase chebský Hampl snížil na 3:2, ale byli to opět domácí, kteří šli do dvoubrankového vedení. Jenže chebský celek, jejž zdobí bojovnost, se nevzdal. Nejdříve svým druhým gólem snížil Miroslav Dobeš na 4:3 a těsně před koncem utkání Fidler zařídil hostům remízu a možnost zisku ještě jednoho bodu po střelbě pokutových kopů. V těch byli Chebští šťastnějším týmem, a tak si do Chebu odvezli dva cenné body.
   „Byl to brankově divoký zápas. Nevydařil se nám úvod střetnutí, kdy jsme v páté minutě padali 0:2. Snížili jsme, začali jsme hrát, měli jsme tam nějaké příležitosti Mírou Dobešem. Přesto jsme prohrávali po první půli 1:3. Do druhého poločasu jsem udělal v sestavě nějaké změny, byli jsme lepším týmem, snížili jsme na 3:2, ale domácí opět odskočili na dvě branky. Kluci ale zabojovali, z čehož jsem měl pochopitelně radost a zasluhují za to pochvalu, a do konce utkání stačili ještě vyrovnat. I když není tým příliš zkušený, v kádru je řada dorostenců, mužstvo dokázalo, že umí zabojovat, a předvedlo vůli se zápasem ještě něco udělat, což se podařilo," vysekl pochvalu svým svěřencům Radek Čížek, trenér Hvězdy Cheb, která v příštím kole zajíždí k utkání do Chodova.

Autor: Bedřich Klima

22.10.2015 VSTUP DO DISKUSE

Kraj přispívá na budování a údržbu lyžařských tras

S příchodem zimy budou policisté kontrolovat chatové oblasti.
4

Policisté zkontrolovali desítky chatek, všechny byly v pořádku

Bude Sokolík pod Pramenem? Kraj uvažuje o sloučení dvou zařízení

Karlovarský kraj – O sloučení dvou zařízení poskytujících péči klientům se zdravotním postiženým, především pak s mentálním, uvažuje Karlovarský kraj jako jejich zřizovatel. Sokolovský Domov pro osoby se zdravotním postižením Sokolík  má přejít pod Domov Pramen v Mnichově na Chebsku.

Napadl bývalou přítelkyni, nechtěla mu dát svůj mobil

Chebsko – Svou bývalou přítelkyni napadl čtyřiatřicetiletý muž. Důvod? Nechtěla mu dát svůj mobil.

Na chebský hrad mohou návštěvníci přijít také v zimě

Cheb - I v zimním období je pro návštěvníky přístupný chebský hrad. Od listopadu do února je otevřeno vždy o víkendech od 10 do 15 hodin, v březnu pak až do 17 hodin.

Trápení basketbalové Lokomotivy pokračuje

Karlovy Vary – Otrávené, zklamané a rozhádané. Tak působily basketbalistky karlovarské Lokomotivy v utkání se Slovankou Mladá Boleslav. Nakonec karlovarská děvčata prohrála 60:83.