Čtyřiadvacáté kolo fotbalové divize nabídlo všem příznivcům zástupců z Karlovarského kraje v soutěži drama v podobě pokutových kopů. Jediný, kdo se radoval ze dvoubodového zisku, byla Viktorie Mariánské Lázně.

Hvězda Cheb – Sušice 3:3 (1:1), pk 5:6.
Velkou šanci měli Chebští dotáhnout se blíž k záchranářským pozicím, ale na domácím stadionu Lokomotivy opět zklamali. Třikrát v zápase o gól vedli, ale nakonec se museli spokojit pouze s bodem, když ani v penaltovém rozstřelu neuspěli.
„Co na to říct, když třikrát za zápas vedeme a nedokážeme zápas dohrát do vítězného konce. A to soupeř hrál ve druhém poločase o deseti hráčích. Neříkám, že je situace kritická, ale vážná rozhodně je. Nyní už musíme doma pouze bodovat a pokusit se nějaký ten bod přivézt ze hřiště soupeře. Je to škoda, zápas jsme měli dobře rozehraný, v závěru jsem měl připravené hráče na střídání s tím, že ušetřím nějaký čas, abychom už vedení 3:2 udrželi. Bohužel, opět po chybě jsme v závěru zápasu inkasovali," lituje Jiří Vaňura, trenér Hvězdy Cheb.
Branky: 7. T. Rolník, 48. Lacina, 77. Čížek (pk) – 32. a 69. Páleník (druhá z pk), 87. Linhart. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (70.Vrhel). Rozhodčí: Kapoun. Diváci: 100.
Viktoria Mar. Lázně – Klatovy 2:2 (1:0), pk 4:2.
Mariánskolázeňská Viktoria tentokrát měla na domácím stadionu šanci na tři body, když v zápase vedla už 2:0. Ale v závěru utkání o dvougólový náskok přišla. „Byl to jasně vyhraný zápas. Za stavu 2:0 jsme měli ještě několik vynikajících gólových příležitostí, ale bohužel jsme je neřešili gólově, což zamrzí. Nedá se nic dělat, je třeba dohrát soutěž se ctí," říká Michal Drahorád, kouč Viktorie, kterého mohl potěšit snad jen fakt, že jeho svěřenci uspěli v rozstřelu ze značky pokutového kopu.
Branky: 44. Bílek (pk), 68. Drahorád – 83. a 89. Lukeš. Rozhodčí: Šlapák. ŽK: 3:3. Diváci: 100.