Očekávané derby divize skupiny A se hraje v sobotu, 11.11. od 14 hodin na stadionu Viktorka v Mariánských Lázních. Domácí fotbalisté přivítají na svém hřišti celek Ostrova.
  Současné počasí příliš fotbalu nepřeje, a tak bude zajímavé, zda se duel odehraje na travnaté nebo umělé hrací ploše, která se nachází hned vedle hlavního hřiště. „Myslím, že trávník je tu kvalitní a budu bojovat za to, aby se hrálo na přírodní trávě," prozradil Stanislav Purkart, kouč Viktorie, který se na derby velmi těší. „Tým Ostrova má kvalitní mužstvo, a zvlášť když se dostane do vedení, jeho síla vzroste. My se budeme snažit, aby taková situace vůbec nenastala. Máme za sebou několik velmi dobrých zápasů, a tak doufám, že budeme v podobně kvaltních výkonech pokračovat i v derby," věří lodivod Viktorie, který předpokládá, že v duelu rozhodne momentální forma. „Doufám, že i přes chladné počasí si najde cestu na stadion hodně diváků, že bude parádní fotbalová atmosféra se šťastným koncem pro nás," přál si Purkart a tím šťastným koncem myslel samozřejmě vítězství.
   „Před námi jsou ještě dvě kola a my se budeme snažit v nich získat co nejvíc bodů. Čtyři by byly výborné," vyslovil přání kouč, jehož svěřenci už mají po zápase na Motorletu připravenou dokopnou. „Samozřejmě, že se akce zúčastním. Vytvořila se tu skvělá parta a já bych u toho nemohl chybět. Na oslavy však zatím ještě nemyslím, před námi jsou ještě dva zápasy. Pokud v nich ale uspějeme, věřím, že závěrečná oslava bude o to větší," řekl trenér, jehož tým nastoupí v sobotním derby  v téměř nezměněné sestavě jako v posledním vítězném duelu, a tak žádnou specialitu pro derby nechystá.