Mariánské Lázně – Hvězda Cheb 1:0 (0:0).
Na úzkém a malém hřišti s umělým povrchem v Mariánských Lázních šlo o hodně. Oba soupeři potřebovali body jako sůl, a tak se čekalo, kdo bude šťastnější a kdo si lépe poradí s malou herní plochou.
Domácí Viktoria si vypracovala více brankových příležitostí, hostující Hvězda vyslala za celý zápas pouze jednu střelu na branku a to je málo.
Do vedení už mohli jít domácí po nařízeném pokutovém kopu za nastřelenou ruku hostujícího Krupičky, ale v brance Chebu se vyznamenal gólman Martinec. A když už oba trenéři začali přemýšlet o exekutorech pokutových kopů, poslal domácí do vedení Kafka. A to chyběly do konce duelu pouhé tři minuty!
„Co k tomu říct? Samozřejmě že cítím velké zklamání z konečného výsledku. Čekal jsem, že hráči budou koncentrovaní až do konce střetnutí, že bezbrankový stav udrží a že se půjde na penalty. Nestalo se, jsem z toho zklamaný. Mám pocit, že práce, kterou vynakládám s týmem, nakonec není vidět. Je to pro mě důvod k zamyšlení, zda nerezignovat na funkci trenéra. Tři utkání a zisk pouhého jednoho bodu, to je špatné," uvedl po utkání Jiří Vaňura, kouč Hvězdy.
Zato Michal Drahorád, domácí trenér, zářil štěstím: „Jsem šťastný, že jsme zvítězili, a podle mého soudu jsme si výhru zasloužili, vypracovali jsme si více brankových příležitostí, šli jsme vítězství víc naproti."