Fotbalisté Viktorie Mariánské Lázně dělají svým fanouškům radost. Aby ne, vždyť v posledních čtyřech střetnutích neztratili ani bod! A v posledním zápase na hřišti v Sušici navíc Viktoria dokázala, že umí střílet i góly. Sušické publikum rozesmutnili Mariánskolázeňští hned čtyřmi přesnými trefami.
   „Do zápasu jsme vstoupili dobře. Chtěli jsme být aktivní, nechtěli jsme soupeře pustit do hry, což se nám podařilo. Měli jsme štěstí, že jsme ze dvou standardních situací dali dva góly a tím jsme se uklidnili. Celý zápas jsme měli pod kontrolou. Protože pršelo, terén byl hodně těžký, a tak ve druhém poločase bylo hřiště hodně rozdupané. Přesto jsme pokračovali v naší hře, přidali jsme ještě další dvě branky. Zápas jsme zvládli lépe, než jsme si představovali," řekl po utkání Stanislav Purkart (na snímku), trenér mariánskolázeňské Viktorie, který je s dvanácti získanými body ze čtyř zápasů více než spokojený. „Samozřejmě že jsme spokojení a bylo by dobré, kdybychom potvrdili stoupající formu také v posledním zápase podzimu, v domácím derby s Ostrovem. Na utkání se musíme dobře připravit a já věřím, že pokud podáme tak dobré výkony jako v posledních zápasech, spokojenost by byla ještě větší," doufá trenér.

Zápas posledního kola podzimní části divize mezi Viktorií Mariánské Lázně a Ostrovem se hraje v sobotu 12. listopadu od 14 hodin na hřišti Viktorie.