Ve dvanáctém kole divize A zajížděly ženy Hvězdy Cheb na horkou půdu prvního týmu tabulky Sokolu Chyše. Družstvo Chyše v dosavadním průběhu soutěže ztratilo pouze dva body za jedinou remízu. Hráčky Hvězdy se soupeře nezalekly a po výborném výkonu ovládly karlovarské derby v poměru 4:3. Více nám o zápase pověděl hlavní trenér Tomáš Rolník.
Sokol Chyše    3
Hvězda Cheb   4
po poločase 1:3
   „Celý týden jsme se aktivně připravovali na tento zápas. Uvědomovali jsme si, že družstvo Chyše je složené z velmi zkušených hráček, a proto jsme chtěli během zápasu vycházet ze zabezpečené obrany a snažit se vstřelit branku po rychlých protiútocích. Tato taktika nám v prvním poločase vycházela nadmíru dobře, kdy jsme soupeřovy útoky zastavovali na 30 metrech od naší brány a sami jsme hrozili rychlými kontry. Důsledkem byly dvě vstřelené branky Ziatekové z 5. a 10. minuty a Trampuschové z 20. minuty. Soupeř, zjevně zaskočen tímto stavem, se snažil více otevřít hru a korigovat výsledek zápasu. To se mu bohužel podařilo v nastaveném čase prvního poločasu po rohovém kopu.
   Ve druhém poločase jsme se nechali ukolébat výsledkem a přestali jsme aktivně napadat soupeřovu rozehrávku. Soupeř postupně zvyšoval tlak a vypracovával si nebezpečné brankové příležitosti. Přestože jsme byli pod velkým tlakem, dokázali jsme po přímém kopu Trampuschové navýšit skóre na 4:1. Soupeř vrhl všechny síly do útoku a dokázal po penaltovém kopu ze 75. minuty a rohovém kopu ze 79. minuty snížit na rozdíl jedné branky. Závěr zápasu se nesl ve vyhroceném duchu, kdy jsme dokázali s vypětím všech sil uhájit vítězství.
   Přestože nám mnoho fanoušků v tomto zápase nevěřilo, jsem rád, že jsme je takto přesvědčili o jejich omylu. Hráčky Hvězdy dneska dřely na sto dvacet procent, plnily taktické povinnosti od první do poslední minuty a šly za vítězstvím více než soupeř. Doufám, že v takovémto výkonu budeme pokračovat i na domácím hřišti, kde v neděli od 10:15 přivítáme hráčky z Brozan. Všichni naši fanoušci jsou srdečně zváni."
Sestava Hvězdy Cheb: Bauerová – Bernardová, Bezvodová, Bartošová, Sladkovská – Ziateková, Trampuschová, Vagingerová, Havlová – Podroužková, Horná
Střídající: Tyrpeklová
Branky: 2x Ziateková, 2x Trampuschová.(fk)