V 18. kole fotbalové divize A narazily hráčky Hvězdy na celek z Rakovníka. V tabulce se tento tým před zápasem nacházel s jednobodovým náskokem před hráčkami z Hvězdy. Po vydařeném výkonu si „hvězdičky" odvezly z Rakovníka všechny body po výhře 5:0. Zápas nám zhodnotil hlavní trenér Tomáš Rolník (na snímku).
   „Přestože výsledek vypadá jednoznačně, zápas to pro nás nebyl jednoduchý. Hlavně v prvním poločase soupeř potvrzoval svoji kvalitu, kdy nebezpečnými standardními situacemi ohrožoval naši branku. Zkušené hráčky Rakovníka do 30. minuty velmi dobře bránily naše postupné útoky a nepouštěly nás do nebezpečných prostor, odkud bychom mohli ohrožovat jejich svatyni. S koncem poločasu docházely však soupeři síly, a vznikala tak okénka v jejich obraně. Z ojedinělé chyby v závěru poločasu jsme dokázali skórovat první branku utkání, kdy z hranice velkého vápna se prosadila Trampuschová. Druhý poločas se už nesl v naší plné režii, kdy se soupeř nedokázal vyrovnat s naším fyzickým pojetím hry. Po vstřelení druhé branky zápasu (Ziateková) jsme získali ještě větší klid na balonu a připravovali jsme si jednu brankovou příležitost za druhou. Zápas nakonec skončil výsledkem 5:0 v náš prospěch. Sedmé vítězství v řadě je krásná věc, ale nesmíme usnout na vavřínech. V následujících dvou týdnech nás čekají rozhodující zápasy jarní sezony. Nejdříve se potkáme v neděli 1. 5. na domácím stadionu od 10:15 s družstvem Souše. Souši patří druhá příčka v tabulce a na jaře je zatím suverénní. Následně 8. 5. se střetneme s prvním celkem tabulky, s týmem Kostomlat, na jejich hřišti. Doufáme, že nedělní zápas se Souší si nenechá ujít žádný fanoušek chebské Hvězdy," přeje si Tomáš Rolník.
FK Rakovník B    0
FK Hvězda Cheb 5
po poločase 0:1
   Sestava Hvězdy Cheb: Bauerová – Bernardová, Bartošová, Bartyzalová, Sladkovská – Ziateková, Vagingerová, Trampuschová, Lörinczová – Horná, Havlová
   Střídající: Bémová, Hanesová, Hricová, Tyrpeklová, Zadranská
Branky: Trampuschová, Ziateková, Bartyzalová, Bémová, Horná.