Například chebský Union si na domácí půdě na stadionu Lokomotivy, kam se vrátil z fotbalového azylu v Kraslicích, vyšlápl na vedoucí tým tabulky Františkovy Lázně, kterým na cestu zpátky nasypal čtyři branky.

O nic pozadu nezůstaly ani druhé Mariánské Lázně, které pro změnu poslaly domů bez bodu mužstvo Aše. Navíc se díky zaváhání Fratniškových Lázní dotáhly na dohled vedoucí pozice.

Pět branek si pak odvezli horalé z Jáchymova ze stadionu Staré Role, kde opět řádil střelecky disponovaný Aleš Sochor.

Pětibrankovou normu naplnil i Hazlov, který doma smázl nováčka soutěže Sokol Citice.

Druhý podzimní bod na hřišti soupeře pak vybojovala exdivizní Toužim, která v derby obrala o bod mužstvo Chyše.

Výhru na domácí půdě slavilo i Královské Poříčí, které porazilo karlovarskou Lokomotivu čtyřbrankovým rozdílem.

O domácí neporazitelnost přišel Ostrov, který se poprvé nedočkal bodů na své umělce, když prohrála s Vintířovem.

V posledním utkání kola pak pokořil nováček Baník Habartov favorizované Nové Sedlo. Habartov se tak dotáhl v tabulce na rozdíl jediného bodu na čtrnáctou Chyši a třináctou Aš.

Výsledkový servis:

Union Cheb – Fr. Lázně 4:1

Domácí se prosadili proti favoritovi již ve druhé minutě, kdy je poslal do vedení přesnou ranou Sládeček. Ten si vše zopakoval i v 52. minutě, kdy vstřelil svou druhou branku. V 63. minutě vykřesal fotbalovou naději hostům z lázní kanonýr Král. Tu jim ale hned o tři minutky později vzal třetím gólem chebský Řezáč, který v 90. minutě svou druhou trefou stanovil konečný výsledek chebského derby.

Branky: 2. a 52. Sládeček, 66. a 90. Řezáč – 63. Král. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Adamec – Bušek, Vejvoda, DS Strmiska. ŽK: 5:2. ČK: 1:0 (72. A. Rolník po 2 ŽK). Diváci: 200.

FK Union Cheb: Buřič – Těšínský, Alexa (81. Kohout), Dobeš, Volf – T. Rolník, Šebesta, Klepáček (65. V. Janota), Řezáč – A. Rolník, Sládeček (90. Fidler). Trenéři: Miroslav Šebesta, Petar Aleksič.

Františkovy Lázně: Vachůn (45. Duc The Nguyen) – Najman (45. Hibler), Král (87. Glazer), Karafiát, Větrovec – Šeliga, Országh, Kříž, Eisenreich – Bastl, Iterský. Trenér: Milan Kolouch.

St. Role – Jáchymov 5:0

Karlovarské derby otevřel úvodní brankou v 6. minutě starorolský špílmachr Aleš Sochor. O deset minutek později pak zvýšil vedení domácího výběru mladíček Filip Němec. Po změně stran pak přidal třetí zářez Staré Role Marek Pleva a o dvě minutky později si připsal na své konto druhou trefu v derby starorolský Sochor. V 85. minutě pak uzavřel skóre střídající Jan Drahoš.

Branky: 6. a 66. Sochor, 16. Němec, 64. Pleva, 85. Drahoš. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Kobielský – Cvrk, Krejčí, DS Tomášek. ŽK: 2:0. ČK: 1:0 (83. Hořt po 2 ŽK). Diváci: 60.

Stará Role: Nádler – J. Slabý, Kothera, Hořt, Pleva – Khodl, Sikora (73. Lojín), Vašíček, Sochor – Němec (46. R. Slabý), Voborský (62. Drahoš). Trenér: Jaroslav Slabý.

Jáchymov: Sütto – Baláž, Kunst, Kostka, Kolárik – Netušil, Hauptmann (46. Klečka), Koudelka, Hellmich – Kasparides, Sypták. Trenér: Petr Šikýř.

Mar. Lázně – Aš 4:0

Domácí poslal do vedení ve 21. minutě Jakubík, který svůj střelecký hlad zužitkoval brankově i ve 32. minutě. Po změně stran pak přidal třetí branku Mariánských Lázní obránce Lukáš Kovář. Konečnou podobu výsledku dal v 77. Chval.

Branky: 21. a 32. Jakubík, 65. L. Kovář, 77. Chval. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Tichota – Hodač, Kroupa, DS Tomášek.

M. Lázně: Šmejkal – Škrabal, L. Kovář, Dvořák, Jakubík, – Švejda, M. Drahorád junior, M. Drahorád senior, Semančík – Radil, Chval (stř. Csekéš, Kabelák). Trenér: Miroslav Zeman.

Aš: Seman – Pilař, Šiler, Hančík, Petříček – Kohuťár, Turták, Toth, Duchoň – Jarausch, Smáha. Trenér: Rino Náprstek.

Kr. Poříčí – Loko KV 4:0

Skóre duelu otevřel ve 37. minutě poříčský Kričfaluši. Další branky domácího týmu pak padaly až po změně stran. V 75. minutě se střelecky zaskvěl poříčský matador Reismüller a v 83. minutě přidal třetí zářez Poříčí Miloš Dufek. Vše pak uzavřel v 86. minutě přesnou ranou domácí Maxa.

Branky: 37. Kričfaluši, 75. Reismüller, 83. M. Dufek, 86. Maxa. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Chrástecký – J. Novotný, Vasilko, DS Zdvihal. ŽK: 0:3. Diváci: 30.

Kr. Poříčí: Dvořák – Kričfaluši (84. R. Jelínek), Reitmeier, Gvizd, Moravec – Reismüller (86. Thiele), M. Dufek, Rajchrt, Šellong – Hanzlíček, Maxa. Trenér: Miroslav Buják.

Lokomotiva K. Vary: Cypris – Votík, Riedl (64. Kníže), Matocha, Mitterpach – Salcman (54. Kocmánek, 79. Skopový), Horn, Karbula, Pěkný – Jílek, Vaněk. Trenér: Jiří Štessl.

Chyše – Toužim 3:3

Za hosty se střelecky prosadil v 15. minutě Hotěk. Za domácí pak srovnal v závěru první půle Burda a po změně stran strhl ze značky pokutového kopu misky vah na stranu Chyše Bouška. Vyrovnání pak měl na svědomí toužimský obránce Tichý. Hosté se ale radovali z vyrovnání pouhou minutku, když vedení strhl opět na stranu Chyše v 67. minutě přesnou ranou Varga. Konečnou podobu výsledku dal v 81. minutě další toužimský obránce Kanát.

Branky: 40. Burda, 55. Bouška (PK), 67. Varga – 15. Hotěk, 66. Tichý, 81. Kanát. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Vokoun – Šmat, Balhar, DS Rajtmajer. ŽK: 2:2. Diváci: 100.

Chyše: Zásněta – Vácha, Varga, Dorňák, Bouška – Spurný, Velek, Kubinec, Burda – Laurich, Dvořák (stř. Hanzlíček). Trenér: Josef Šrámek.

Toužim: Dalík – Krejčí, Hejkal, Tichý, Kanát – Šimek, Borek, Novák, Malec – Hotěk, Mikula (stř. Hejna, Bečvář, Drabík). Trenér: Marek Daněk.

Další výsledky: Hazlov Citice 5:0 (3:0), Ostrov – Vintířov 0:2 (0:1), Habartov – Nové Sedlo 4:1 (2:1).