Ještě před víkendem vedoucí Bukovany fotbalově zkolabovaly na půdě Lomnice a na své konto si připsaly třetí podzimní porážku. Rezerva Staré Role dostala řádně na frak na půdě Rotavy, kde musela skousnout šestibrankový příděl. Horní Slavkov pak překvapivě podlehl čtyřbrankovým rozdílem poslední Skalné, která si tak připsala na své konto první podzimní výhru.

V rámci sokolovského derby pak smázla překvapivě čtyřmi góly chodovskou rezervu Olympie Březová. Hroznětín vyfasoval na chebském FC na cestu zpátky půl tuctu branek. Šestibrankovou výhru slavili i hráči Nové Role, odkud odjely s nepořízenou Kraslice. Ty doplatily na střelecký čich novorolského kapitána Lukáše Hnízdila, který soupeři nasázel čtyři branky.

A to nejlepší nakonec. V posledním duelu oficiálně jedenáctého kola si na své konto připsal osmou podzimní výhru Sokol Drmoul, který těsně o gól pokořil Dolní Rychnov. Ale neměl to vůbec lehké. V 82. minutě totiž odmítl dělbu bodů ze značky pokutového kopu rychnovský Martin Cigánik. Drmoul se tak vyhoupl do čela tabulky, kde vystřídal černého koně soutěže Baník Bukovany.

Výsledkový servis:

Rotava – St. Role B 6:1 (2:0). Branky: Jandora 2, Kabelka, J. Hessoun, R. Hessoun, Vázler – Roubíček. Rozhodčí: Vaněček.

Nová Role – Kraslice 6:1 (1:0). Branky: Hnízdil 4, Vodrážka, Ondráček – Doboš. Rozhodčí: Hrnčál. ŽK: 3:3. Diváci: 60.

O. Březová – Chodov B 4:0 (2:0). Branky: Dlesk, Lelek, Erhart, Neumann. Rozhodčí: Nehasil. ŽK: 2:3. Diváci: 70.

D. Rychnov – Drmoul 0:1 (0:1). Branka: Kotous. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 0:4. ČK: 1:0 (Stejspal). Diváci: 50.

Další výsledek: FC Cheb – Hroznětín 6:2 (3:0), Lomnice – Bukovany 1:0 (0:0), Skalná – H. Slavkov 5:1 (1:1).