FC Cheb inkasoval v Lomnici bůra

Lomnice – Utkání I. A třídy začalo hodně svižně

22.4.2010

Již v 1. minutě se dostal po centru k míči domácí Pitner a jeho bombu z velkého vápna hostující brankář jen reflexivně vyboxoval. Chebští s odpovědí neváhali, hned z protiútoku kontroval Oršel, který si před velkým vápnem Lomnice našel mezi domácími hráči prostor a zamířil přesně ke vzdálenější tyči, 0:1. Ve 12. minutě měl potom stejný hráč další příležitost, ale tentokrát jeho přízemní střela těsně minula domácí branku. To však bylo ze strany hostí v první půli prakticky vše. Přestože se hrálo většinou ve středu hřiště, vypracovali si další příležitosti pouze Lomničtí, ale chyběla jim lepší koncovka, zejména při šancích Malinkoviče a Koubka.

OSS Lomnice5
FC Cheb 1
po poločase 3:1

Přesto se domácí branky dočkali. V 16. minutě našel domácí kapitán Maňák svým lobem z pravé strany ve vápně Koubka, ten pokračoval v nohejbalové vložce a obloučkem poslal míč do sítě Chebu, 1:1. Ve 20. minutě tu byl se svou šancí znovu Malinkovič, ale téměř sám před gólmanem Chebu zamířil ukvapeně vysoko nad. Ve 26. minutě však vybojoval Koubek pokutový kop, když byl při přechodu do šestnáctky hostí podražen. Nabídnutou výhodu zužitkoval v poklidu Janovský a poslal tak domácí do vedení.

Ve 36. minutě zasadil další úder hostům Malinkovič, který si počíhal na odražený míč po bombě Zindla a uklidil ho do hostující sítě, 3:1. Ve 40. minutě mohl připojit další branku znovu Malinkovič, ale po přihrávce Oršuly přizvedl míč pouze do břevna.

Po přestávce připojili domácí čtvrtou branku, když k pěkné střele napřáhl ve 48. minutě znovu Zindl a z hranice šestnáctky se trefil přesně, 4:1. Poté domácí zřejmě pod vlivem svého vedení trochu polevili. Ke slovu se tak dostali také hosté a většinou se hrálo na polovině Lomnice. Nebezpečné střely Lungua a Oršela však domácí gólman stejně jako další pokusy kryl. Lomničtí po 25 minutách hry oživili hru střídáními a znovu srovnali hru a vypracovali si další šance. Několikrát se vřítili před branku hostí, ale znovu je zklamala koncovka.

Největší příležitost měl v 89. minutě osamocený Ohibský, kterému poslal před branku míč Hauf, ale zázračný zákrok brankáře mu skórovat nedovolil. V 90. minutě tak pečetil výhru domácích po rozehraném rohovém kopu znovu Janovský, který z hranice vápna mířil přesně – 5:1.
Branky: Janovský 2, Koubek, Malinkovič, Zindl – Oršel. Rozhodčí: Hlavatý – Novotný, Kroupa.Zdeněk Plachý

22.4.2010 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Obchod - Obchod Ostatní pomocní pracovníci 13 500 Kč Pomocní pracovníci obchodního provozu Pomocní pracovníci obchodního provozu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Místo výkonu práce: prodejna 42c, Selbská 1204/9, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme: znalost vietnamského jazyka výhodou. Nabízíme: dotovaný oběd. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat každý čtvrtek 16:00-18:00 h) anebo e-mailem.. Pracoviště: Quangphucau.xakieu s. r. o. -002, Selbská, č.p. 1204, 352 01 Aš 1. Informace: Pham Hai Duc, +420 602 525 690. Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 16 000 Kč Pomocníci v kuchyni Pomocník/ce v kuchyni. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Lesní 111/13, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (7:00-19:00 h). Náplň práce: mytí nádobí, příprava zeleniny, úklid kuchyně. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-17:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (Po-Pá 9:00-13:00 h).. Pracoviště: Lázeňské sanatorium dr. peták s.r.o., Lesní, č.p. 111, 351 01 Františkovy Lázně. Informace: Darina Blosgeberová, +420 723 063 220. Cestovní ruch a hotelnictví - Cestovní ruch a hotelnictví Recepční v hotelu 23 000 Kč Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních Denní recepční. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Hotel Cristal Palace, Hlavní 61, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: dle rozpisu směn (7:00-19:00 h). Požadujeme: znalost NJ a RJ, časová flexibilita, slušné a příjemné vystupování, znalost práce na PC, komunikativnost, samostatnost. Nabízíme: měsíční prémie, příspěvek na stravování, 13. plat, možnost získání firemní bezúrokové půjčky, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na ubytování. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-16:30 h) anebo e-mailem.. Pracoviště: Cristal palace a. s., Hlavní třída, č.p. 61, 353 01 Mariánské Lázně 1. Informace: Veronika Jelínková, +420 354 615 140. Obchod - Obchod Ostatní pomocní pracovníci 13 000 Kč Pomocní pracovníci obchodního provozu Pomocní pracovníci obchodního provozu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místo výkonu práce: Svatý Kříž, 350 02 Cheb - Háje. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: 12:00-20:00 h. Náplň práce: vybalování a doplňování zboží, kontrola expirace a evidence v programu Excel, inventarizace skladu, příjem zboží. Požadujeme: znalost německého jazyka a vietnamského jazyka vítána. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.. Pracoviště: Van anh le -001, Svatý Kříž, 350 02 Cheb 2. Informace: Tram Nguyen, +420 602 484 848.

Ostrovu se postaví do cesty Hostouň

Slavii prověří Litoměřicko, půjde o důležité body

Šlágr? Góly, karty, záchranky

Radošov - Kdo o víkendu zavítal na stadion pod radošovským mostem, určitě nelitoval. Ve šlágru okresní III. třídy béčkové skupiny se totiž proti sobě postavily Kyselka a Stružná, tedy dva týmy, které se velmi dobře znají a jejich souboje vždy přinášejí zajímavou podívanou.

-

Bez prohry stále Dalovice a Kolová

Karlovarsko - Spanilá jízda okresním přeborem Karlovarska v podání dalovické Čechie a kolovského Ajaxu i nadále pokračuje.

Hurricani schytali krutý výprask

Karlovy Vary - Na první domácí výhru si florbalisté FB Hurrican Karlovy Vary ještě musí v I. lize mužů počkat. O víkendu totiž dostali pořádnou lekci z produktivity od pražských Black Angels, kteří si odvezli vysokou výhru 9:3.

Utkání roku je zde. Sokolov vyzve ostravský Baník

Sokolov - Den D, hodina H. Fotbalisté Baníku Sokolov dnes od 16 hodin nastoupí ve třetím kole českého poháru doma proti Baníku Ostrava.