V chladném sobotním dopoledni vidělo 150 diváků přesvědčivé vítězství domácího celku. Derby se Skalnou bývalo v minulosti velikou fotbalovou bitvou, která často končila nečekaným výsledkem. Nic takového se tentokrát nestalo, oba celky předvedly hru odpovídající jejich postavení v tabulce krajského přeboru.
Domácím stačil průměrný výkon k tomu, aby svého soupeře, poslední tým tabulky, deklasoval.
FC Jiskra Hazlov 8
FK Kema Skalná1
po poločase 4:0

V úvodu zápasu hýřil aktivitou výborně hrající Belovič, který neúnavně táhl po levé straně útok za útokem. V 10. min spálil vyloženou šanci Komberec, který šel sám na hostujícího brankáře Klinera. Na první gól čekali diváci do 17. min., po závaru před brankou se prosadil Komberec a dostal domácí do vedení – 1:0. Další branku pak přidal Veleman, který parádní střelou z voleje nedal Klierovi šanci a zvýšil na 2:0. Ve 41. min poslal Veleman chytrou přihrávkou do šance Komberce, ten si kličkou obhodil Klinera a Hazlov vedl 3:0. O minutu později potěšil diváky Prokopec, když po rychlé akci překonal elegantní patičkou nešťastného Kliera a zvýšil na 4:0.
Převaha domácího týmu pokračovala i ve druhém poločase. Rychlý Draksl, který do utkání nastoupil s vlasovou úpravou ´ala Baroš´ přehodil obloučkem obranu hostí a těsně minul prázdnou branku. Bůra se diváci dočkali v 62. min. Draksl se prodral obranou, naservíroval míč Velemanovi a ten nekompromisně zvýšil na 5:0. Po rychlé akci Bauera s Draslem, vyrazil Klier střelu Komberce na roh.
V 71. min. Komberec zakončil svůj hattrick, a zvýšil na 6:0. O pět minut později se do hry naplno zapojil i ´nezaměstnaný´ brankář domácích Michal Repčík, který se vydal přes celé hřiště, aby zahrál pokutový kop, nařízený za faul na pronikajícího Komberce. Svého protivníka Kliera bezpečně překonal a zapsal se poprvé do tabulky střelců krajského přeboru – 7:0.
Domácí v závěru polevili, využil toho hostující Zádrapa, který po ojedinělém protiútoku čestným gólem snížil na 7:1. Poslední slovo ale patřilo domácím, tři minuty před koncem zamotal obranu hostí Belovič, přihrál Prokopcovi a ten s naprostou jistotou završil debakl Skalné na konečných 8:1.
Hlavní rozhodčí Tichota s asistenty Václavíkovou a Hodačem řídil slušně hrané střetnutí s naprostým přehledem.
FC Jiskra Hazlov : Repčík – Bauer, Bláha (Miksa), Veleman, Šlesingr, Šiman, Beneš, Belovič, Draksl, Prokopec, Komberec (Vališ).
FK Kema Skalná: Klier – Mizera, Makovec, Židov, Koprušťák, Zuber, Kapic, Slančík, Špicl, Kafkovský, Rimanovský