Fotbalisté Třech Seker si po zásluze
odvezli ze hřiště Křižovatky cenný bod

Tři Sekery – Do druhého poločasu šlo mužstvo Tatranu s jediným cílem, vyrovnat a pokud možno získat tři body.

27.9.2012

Fotbal - ilustrační snímek.Foto: Deník

Mužstvo Tatranu Tři Sekery zajíždělo k dalšímu utkání okresního přeboru do Křižovatky s cílem odčinit domácí ztrátu bodů z minulého kola.

SK ZD Křižovatka        2

Tatran Tři Sekery        2

po poločase 2:1

Hned ve třetí minutě střílel těsně vedle Kahun, o pět minut později přestřelil ve stoprocentní pozici Klofanda. Ve 12. minutě hlavičkoval centr zprava Hála bez efektu. Z rychlého protiútoku poslal domácí do vedení úplně volný hráč v prostoru penalty. O pět minut později ze stejné pozice po centru zprava mohlo být již 2:0, ale bravurně zachránil Šilhán. Ve 24. minutě obešel Kahun na levé straně dva hráče domácích, přihrál Hálovi a ten prostřelil gólmana tvrdou ranou k tyči. Ve 35. minutě hosté opět propadli ve středu obrany a do šaten se šlo za stavu 2:1.

Do druhého poločasu šlo mužstvo Tatranu s jediným cílem, vyrovnat a pokud možno získat tři body. Soupeř se zaměřil již jen na dlouhé odkopy po větru na rychlé útočníky, ale to hráči Tatranu již s přehledem řešili. Soustavný tlak v druhé půli byl korunován až sedm minut před koncem vyrovnávacím gólem Tundra.

Střetnutí dobře řídil rozhodčí Rychtář.

Tři Sekery: Šilhán, Mitáš, Tunder, Zugárek(C), Sejkora, Klofanda, Pavlíček, Kahun, Hála, M. Štěpánek, Říha. Náhradníci – Jirman, J. Štěpánek, Nechaev.

Celkové hodnocení: zasloužený zisk bodu po zlepšeném výkonu mužstva ve druhém poločase. Při větším důrazu a přesnosti při proměňování šancí a plnění pokynů trenéra mohli Sekerští získat i tři body.

Velmi dobrý výkon: Mitáš, Pavlíček. Delegát utkání p. Mlčoch.