Důvod? Zcela jasný, po dvanácti letech tam bude opět k vidění další měření fotbalových harcovníků pražských S, které přichystal pro fanoušky právě sedlecký fotbalový klub.

Tradičně se to bude hemžit na zeleném pažitu zajímavými jmény. V dresu pražské Sparty bude na hřišti válet obávaný kanonýr a rodák z Abertam Horst Siegl, kterého doplní v útočné linii v rudém dresu pro změnu rodák ze Smetanovy Lhoty Jan Koller.

Chybět nebude ani dvojče Horsta Siegla Martin Frýdek, novopečený trenér divizního Českého Brodu. Ty pak doplní Jiří Jarošík, kterého mohou znát fotbaloví odborníci z působení v Chelsea. Dále pak Jiří Novotný či Václav Koloušek a další. Zahanbit se však nedala ani Slavia, tu povede v souboji se sparťanskou enklávou Vladimír Šmicer, který si opět zopakuje spolupráci v útočné řadě s Pavlem Kukou.

Míchat soupeře bude svými kličkami i Jaroslav Černý a naopak odrážet jeho útoky bude obránce Martin Müller. V rámci souboje legend bude zastoupen i Karlovarský kraj, když dres sešívaných oblékne stále rychlostně vybavený bek alias motorka František Dřížďal, který pro změnu bude provětrávat obranný val Sparty. Fanoušci se tak mohou těšit na pořádnou porci fotbalové zábavy, na které nebude chybět ani pozápasová autogramiáda. Souboj fotbalových legend odstartuje v Sedleci v 16 hodin a vstupné činí lidových 50 Kč.