Jedenáctka FC Vojtanov přivítala Sokol Stará Voda a bez větších problémů si připsala tři body, když vyhrála 7:1. První poločas, ale nenasvědčoval, že by domácí mohli vyhrát tak velikým rozdílem. Starosti vojtanovské obraně dělal rychlonohý Pavel Pícl, ale prosadit se dokázal pouze jednou. Za domácí zaznamenal Lukáš Daniel hattrick a dvě branky si připsal Míra Šustek.

Vojtanov – Stará Voda 7:1 (2:1). Branky: 22. Daniel Lukáš, 27. Šustek Miroslav, 50. Král Zdeněk, 61. Šustek Miroslav, 68. Daniel Lukáš, 83. Tesař Pavel, 88. Daniel Lukáš – 37. Pícl Pavel.

Souboj ze spodních pater tabulky tentokrát viděli diváci v Novém Kostele, kde se představil Sokol Velká Hleďsebe. O konečném vítězství domácí Jiskry nakonec rozhodl Tomáš Dinga v devadesáté minutě utkání.
Nový Kostel – Vel. Hleďsebe 4:3 (1:2). Branky: 12. Temňák Petr, 55. Badinka Rostislav, 67. Dinga Tomáš, 90. Dinga Tomáš – 10. Charvát Oto, 32. Hrubý Denis, 69. Švarc Michal.