Ve 20 . kole první československé ligy přivítala Rudá Hvězda Cheb vedoucí Spartu Praha. Očekávaný duel přinesl kvalitní fotbal již v prvním poločase ve kterém si obě mužstva vytvořila po jedné brankové příležitosti.

Zápas vygradoval po přestávce, kdy Hvězda ještě zlepšila svoji útočnou hru.
Před více než osmi tisícovkami diváky poslal domácí do vedení v 63. minutě Míra Siva. O necelé dvě minuty později zvýšil na 2:0 Stanislav Lieskovský.

Sparta dokázala v 74. minutě snížit Grigou, ale v 80. minutě pečetil domácí výhru Milan Lindenthal - 3:1!

Na chebské straně se představil v brance Krbeček. Obrana hrála ve složení Krivjančin, dnešní kouč národního týmu Jarda Šilhavý, spolu s Milanem Svojtkou a Vlastou Stařičným. V záloze za Hvězdu kopal Milan Lindenthal, Peter Herda a Stanislav Lieskovský. V útoku se potom představil Míra Siva, Radek Drulák a Milan Frýda. Na hřiště se podíval také střídající Róbert Kafka.

A Sparta? Plná reprezentantů! V brance Stejskal, v obraně Bílek, Chovanec, Straka, Bielik. V záložní řadě Němeček, Čabala, Jarolím a Víťa Lavička. V útoku letenských diváci mohli sledovat Ivana Haška a Tomáše Skuhravého. Střídali Vrabec s Borisem Kočím. To vše pod vedením nikoho jiného než legendárního Václava Ježka.