První přípravný zápas na nadcházející jarmí část sezony krajského přeboru mají za sebou mužstva Františkových Lázní a Aše.

FC Frant. Lázně -3
Jiskra Aš - 0
po poločase 1:0

Pro domácí tým to byl duel vítězný, když měl po celou dobu více míč na kopačkách a vypracoval si větší množství gólových šancí.
„Jde o zpestření zimní přípravy. Utkání rozhodně splnilo svůj účel. V prvním poločase byla Aš dobrým soupeřem, ve druhé půli pak hosté zcela odpadli. S přístupem kluků k záapasu jsem spokojený, stejně jako k dosavadní přípravě. Trénujeme pětkrát týdně, scházíme se v patnácti až sedmnácti lidech, což je dobré,“ pochvaluje si účast Milan Kolouch, trenér františkolázeňského celku.

Svoji premiéru měl na lavičce Aše nový kouč Jaroslav Smáha, který vystřídal trenéra Rino Náprstka. Ten odešel ze zdravotních důvodů.

„Byl to těžký zápas, kvalita františkolázeňských hráčů je vysoká. V prvním poločase jsme hráli dobře. Bylo to spíš o bojovnosti. Pak se nám zranila opora zadních řad Zdeněk Šiler. S podezřením zlomeniny nosu byl převezen do nemocnice, kde se naštěstí ukázalo, že má nos jen naražený. Zápas určitě splnil svůj účel. Na klukách byla patrná únava. Den před zápasem měli tříhodinový trénink,“ konstatoval Jaroslav Smáha, kouč Jiskry.

Program zimních
přípravných utkání
mužů FC F. Lázně

30. 1.
FC F. Lázně – S. D. Žandov od 14 hod.

6. 2.
FC F. Lázně – S. Drmoul od 14 hod.

13. 2.
FC F. Lázně – FK Union Cheb od 14 hod.

20. 2.
FC F. Lázně – SK D. Rychnov od 14 hod.

24. 2.
FC F. Lázně – KEMA Skalná od 18 hod. (středa)

27. 2.
FC F. Lázně – FK Union Cheb os 14 hod.

3. 3.
FC F. Lázně – FC Cheb od 18 hod. (středa)

6.3.
FC F. Lázně – B. Sokolov B od 14 hod.