Pouze dvě mužstva krajského přeboru se před sobotním kolem mohla pochlubit neporazitelností – Baník Sokolov B a Union Cheb. Baník opět nezaváhal a nadále zůstává bez ztráty bodu. Unionu překazila sérii Jiskra Hazlov, která se chovala na stadionu Lokomotivy jako doma a zvítězila s převahou 4:0.

FK Union Cheb 2001 0
FC Jiskra Hazlov 4
po poločase 0:2

Za deštivého počasí po počátečním oťukávání se se po chybě obrany dostal ve 24. minutě k míči hostující Komberec a přízemní střelou z levé stranyk bližší tyči prostřelil Kubince - 0:1. A když se neujala Těšínského prudká střela ve 27. minutě, kterou Kindl vytlačil na rohový kop, přišel trest v podobě druhé branky. Prokopec našel rychlonohého Komberce a ten zvýšil na 0:2. V závěru první půle měli dvě vyložené šance opět domácí hráči, ale hosty podržel brankář Kindl.

Druhý poločas začal tlakem Unionu, ale již ve 48. minutě Dočekal zvýšil na 0:3. Trenér domácích ve snaze zvrátit stav utkání poslal na hřiště v 55. minutě dva nové hráče. Volfa vystřídal Aleksič a Kohouta Macháček. Od této části hry měl ze hry více Union, domácí si vytvářeli jednu šanci za druhou, ale hráčům v deštivém počasí zvlhnul prach. Festivval šancí v pořadí – 66. min. Šneberger bomba těsně vedle, 71. min.

Těšínského hlavu odvrátil gólman na roh, 72. min. z rohového kopu Řezáče Aleksič hlavou spojnici tyče a břevna, 73. min. Řezáč vedle, 81. min. T. Rolník opět vedle. A tak platilo známé „nedáš – dostaneš. V 84. min. dokonal debakl domácího týmu Prokopec když zvýšil na konečných 0:4.

Branky: 24. a 33. Komberec, 47. Dočekal, 84. Prokopec
FK Union Cheb: Kubinec - Volf (55. Aleksič), Rolník A. (Černý L.), Klepáček, Šneberger - Kohout, Rolník T., Hudeček, Dobeš - Řezáč, Kohout (54. Macháček). Trenér Šebesta.

FC Jiskra Hazlov: Kindl- Tuček, Bláha, Veleman, Šole (82. Prekop), Šiman, Dočekal, Belovič, Šlesinger, Prokopec, Komberec. Trenér:Veleman.
Rozhodčí: Václav Červený, Jaroslav Fraško, Pavel Janeček, delegát: Josef Novotný.