Systém utkání Final Four byl stanoven již tradičně, tedy vítěz základní části vyzval v souboji o postup do finále v pořadí čtvrtého. Druhého finalistu pak určil souboj druhého se třetím z aktuální tabulky umístění týmů po základní části. Poražení z uvedených duelů se pak následně utkali v souboji o konečné třetí a čtvrté místo.

Velmi napínavý souboj přinesla kategorie U15. V té k prvnímu semifinálovému utkání nastoupil vítěz základní části TJ Baník Svatava, kterého na cestě do finále čekal Spartak Horní Slavkov. Favoritem utkání byl určitě tým ze Svatavy, ale průběh utkání ukázal, že slavkovští se na závěrečný turnaj řádně připravili a během utkání to dali jasně najevo.

Nakonec zápas skončil po řádné hrací době nerozhodně 2:2 a na pořad, tak přišly pokutové kopy, které více svědčily Svatavě, která nakonec vyhrála 3:2, čímž postoupila do finále. Druhé semifinále se neslo v duchu klubového derby, když se proti sobě postavily A-tým U15 a B-tým U14 chebské Hvězdy.

Áčko Hvězdy během duel naplnilo roli favorita, když svým mladším kolegům nastřílelo pět branek, čím duel vyhrálo 5:2 a postoupilo do finále. V souboji o třetí místo se utkaly týmy Spartak Horní Slavkov a FK Hvězda Cheb B.

Po odehraných třiceti minutách se konečné skóre zastavilo na stavu 1:1 a na řadu tak musely přijít pokutové kopy, které přetavil ve vítězství 3:1 Horní Slavkov. Ve finále na sebe narazily týmy TJ Baník Svatava a FK Hvězda Cheb. Předpoklady vyrovnaného utkání se bohužel nenaplnily a dalo by se říci, že Hvězda v utkání dominovala.

Postupně navyšovala skóre a po odehraných třiceti minutách se skóre zastavilo na stavu 7:3 ve prospěch Hvězdy Cheb, která tak mohla slavit titul v této věkové kategorii a postup na MČR. A právě mistrovství České republiky bude premiérově hostit od 22. do 23. června Cheb a Františkovy Lázně.

Final Four U15, semifinále

Svatava – Spartak Horní Slavkov 2:2 – PK 3:2. Branky: Rajchrt Jaroslav 2 – Lhotský Matyáš, Venený František.

FK Hvězda Cheb – FK Hvězda Cheb B 5:2. Branky: Honzejk Jiří, Voborník Antonín 2, Štercl Lukáš 2 – Říha Adam, Zahrybelnyi Eduard.

O třetí místo

FK Hvězda Cheb B – Spartak Horní Slavkov 1:1 – PK 1:3. Branky: Schveiner Jan – Uher Tomáš.

O první místo

FK Hvězda Cheb – TJ Baník Svatava 7:3. Branky: Štercl Lukáš 3, Voborník Antonín 2, Honzejk Jiří 2 – Pařízek Jakub, Rajchrt Jaroslav, Bolek Filip.

Konečné pořadí U15

1. FK Hvězda Cheb, 2. TJ Baník Svatava. 3. Spartak Horní Slavkov, 4. FK Hvězda Cheb B.