„Bohužel od derby s Mariánskými Lázněmi se nám přestalo dařit, i když herně to nebylo špatné,“ zklamaně se vracel ke čtyřem porážkám trenér Hvězdy Cheb Miroslav Šebesta. Naposledy prohrála chebská Hvězda na půdě Soběslavi, a to 1:4.

„Soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál,“ podotkl k utkání Šebesta. Jeho tým teď má před sebou duel pravdy, když v podzimní derniéře vyzve v sobotu 16. listopadu od 17 hodin v domácím prostředí souseda v tabulce Hořovicko, na které ztrácí Chebané jeden bod. „Musíme vyhrát,“ dobře ví Šebesta. Napomoci by mohla týmu z Chebska i nepříznivá bilance Hořovicka na hřišti soupeře, když v šesti duelech dosáhlo pouze na jeden bod. „Na toto se spoléhat nemůžeme a ani nechceme, čeká nás závěrečné utkání podzimní části a není proč se šetřit, musíme bodovat naplno a za tím si půjdeme,“ nastínil trenér hlavní cíl, kterým je vítězství.

Jenže nebude to nijak lehké, jelikož Hvězdu trápí rozsáhlá marodka. „Máme zraněné klíčové hráče, ale věřím, že ti, co dostanou šanci, tak nechají na hřišti vše a svou šanci využijí, chceme se loučit výhrou a trochu vylepšit nepovedený závěr podzimu,“ dodal kouč.