V 15. kole krajské soutěže mužů si hokejisté Vřesové dojeli pro výhru do Mariánských Lázní, kde nastoupili na místním zimním stadionu proti HC.
HC Mar. Lázně 1
HC PK Vřesová 7
1:2,0:1,0:4

Dalo se předpokládat, že Vřesovští přijedou do Mariánských Lázní pro jasné body a zápas odehrají ve valčíkovém tempu, ale hned první minuty napověděly, že tomu tak nebude.

Valčík hráčů Vřesové nestačil na dobře bruslícího soupeře a ten měl prakticky půl zápasu více ze hry a jen díky výborně chytajícímu Csipkovi nebyl stav utkání výrazně v neprospěch hostů. Přesto ovšem vyhrála Vřesová těsně první i druhou třetinu.

Do závěrečného dějství nastoupili Vřesovští sebevědoměji a svou zlepšenou hrou nakonec rozhodli zápas výrazně ve svůj prospěch. Zajímavostí utkání byla skutečnost, že za Mariánské Lázně nastoupil na hostování půjčený Rosťa Špírek, který nastoupil ne, jak je zvykem, v brance, ale jako útočník, a navíc se zapsal jako jediný hráč domácích do střelecké listiny.

Sestava Vřesové: Csipka Pavel – Šafář, Galeja, Szabó P., Szabó L., Bardon, Koněvalík, Chochola, Pašek, Borolič T., Rozsypal T., Novák J.
Branky Vřesové: Koněvalík 2, Novák J. 2, Chochola, Rozsypal T., Pašek. Asistence: Galeja, Rozsypal T., Koněvalík, Borolič T., Chochola.

(rg)