Na umělém trávníku v Ostrově sehráli soupeři poslední fotbalové utkání podzimní části krajského přeboru.

FK Ostrov 2

FC Jiskra Hazlov 2

po poločase 0:0

Po bezbrankovém prvním poločase, ve kterém hosté promarnili řadu šancí, tou největší byla bomba Šimana do tyče, si ve druhé půli přišli na své příznivci obou celků. V 53. min. prostřelil kapitán domácích Hladík vše, co mu stálo v cestě a FK Ostrov vedl 1:0. O sedm minut později rozjásal domácí diváky Dušek, který po hrubce hazlovské obrany efektní patičkou zvýšil na 2:0.

Hazlovský tým, který hrál bez své opory Velemana, nekapituloval a ve zbývajících minutách potvrdil, že právem patří k těm nejlepším v přeboru. Po velkém tlaku dokázal srovnat skóre a v samotném závěru zachránilo domácí tým od porážky břevno, které orazítkoval míč z trestného kopu Šlesingra. Do listiny střelců se mohl zapsat i Belovič, jeho gól ale nebyl pro sporný ofsajd uznán. Gólů se nakonec dočkali i hazlovští příznivci.

Centr z rohového kopu našel Dušana Šturma, který prudkou hlavičkou snížil na 2:1. Parádní akci Prokopce zakončil výborně hrající Šiman, který nedal domácímu brankáři šanci a srovnal na 2:2.

Rozhodčí Miroslav Cvrk s asistenty Adamcem a Novotným neměl s ostře hraným zápasem sebemenší problém, domácím ukázal tři a hostům jednu žlutou kartu.

FC Jiskra Hazlov: Kindl Jiří, Baar Martin, Beneš Petr, Šturm Dušan, Bláha David, Beneš Jan, Dočekal Miroslav, Belovič Roman, Šlesingr Stanislav, Prokopec Radim a Šiman Václav.

Hazlovský trenér Miroslav Švarc byl nakonec s výsledkem spokojen: „V pro diváky pohledném utkání jsme po zbytečných chybách dostali soupeře do dvoubrankového vedení. Po velkém nasazení se nám podařilo skóre srovnat a i když jsme měli daleko víc šancí, jsem nakonec s remizou spokojen.“
Hazlov tak přezimuje v tabulce jako vicemistr.