„Bohužel jsme v úvodu inkasovali rychlou branku, ale poté jsme se srovnali a velice dobře pracovali do defenzivy. Navíc jsme soupeři do konce první poloviny nedovolili přidat další branky, a to i díky výborně chytajícímu Baštovi. Měli jsme i tři, čtyři gólové příležitosti,“ ohlédl se za první polovinou duelu Richard Vaněk.

Po prvním poločase muselo dohánět Hradiště jednobrankové manko, o které se zasloužil ve 2. minutě kadaňský Vitinho. Po obrátce stran Kadaň přidala na obrátkách, a to se také odrazilo na ukazateli skóre, které postupně narůstalo ve prospěch favorizované Kadaně. „Do druhé půle jsme nevstoupili vůbec dobře, soupeř zařadil dvojku, a po pár minutách jsme si přidali jako na kolotoči,“ přiblížil Vaněk dění na palubovce po změně stran.

„Soupeř trestal naše chyby a skóre postupně navýšil na konečných 7:1. Myslím si, že ostudu, ale určitě nedělali. Kadaň byla pro nás nesmírně kvalitní soupeř a náš mladý tým si z toho může vzít jen ty pozitivní zkušenosti. Jsem na náš tým hrdý za celou sezonu a nedělní zápas ukázal, že je na čem stavět,“ našel Vaněk na prohře, kterou zmírnil čestným úspěchem Václav Panuška, pozitiva.

HERD Hradiště – International FC Kadaň 1:7 (0:1). Branky: 40. Panuška – 2. Vitinho (Caio), 30. Salák (Vitinho), 32. Olenjak (Baran), 34. Baran (Janošík), 36. Caio (Maur), 37. Salák, 39. Maur (Caio). Rozhodčí: Laštovička, Lafek. Hradiště: Lukáš Bašta – Tomáš Ptáček, Daniel Dvořák, Viktor Marek, Richard Vaněk, Martin Marinč, Jan Dvořák, Jakub Kopecký, Václav Panuška.